Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Go M U :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ufff, emocje siadają

ależ się darłem :decayed:

wynik bardzo korzystny dla MU, myślę że Real troszkę zawiódł w II połowie

zacieśnienie szyków obronnych i linii obrony i pomocy w zasadzie zamknęło drogę do bramki

de gea raz musiał popisać się obroną nogami, poza tym bronił strzały z daleka

w sumie w jedenastkę MU nawet jak ktoś wpadł, to zawsze się znalazł albo Evans albo Jones (dla mnie MoTM)

koszmarnie zagrali z przodu, ale to już inna sprawa - czas na atak i agresywną obronę przy przekraczaniu połowy przez Królewskich będzie na OT, za jakieś 2 tygodnie + ..

Opublikowano

De Gea rośnie na godnego następce Van Der Sara :decayed:. Gdyby nie on, wynik mógł by być inny. Man Of The Match :naughty:.

Opublikowano
De Gea rośnie na godnego następce Van Der Sara :decayed:. Gdyby nie on, wynik mógł by być inny. Man Of The Match :naughty:.

arek

przedpole ... caly czas pieta Achillesowa

ale fakt faktem, wczoraj zagral bardzo dobre spotkanie

Opublikowano

Dopóki będzie mu brakowało 5-8kg to niestety jego gra na przedpolu będzie tak wyglądała.

Opublikowano
De Gea rośnie na godnego następce Van Der Sara :decayed:. Gdyby nie on, wynik mógł by być inny. Man Of The Match :naughty:.

arek

przedpole ... caly czas pieta Achillesowa

ale fakt faktem, wczoraj zagral bardzo dobre spotkanie

Jest jeszcze młodym bramkarzem i wielka kariera przed nim :hi:. Z bramkarzami jest jak z winem. Im starsi tym lepsi.

Manchester United bardzo długo szukał godnego następcy dla Petera Schmeichela. 6 lat to trwało, aż trafił się Van Der Sar.

Zastanawiam się co będzie jak Buffon zakończy karierę i kto po nim będzie bronił w JUVE... Bo jak narazie godnego następcy nie widać :whistling:.

Opublikowano

Władimir Dwaliszwili zawodnikiem Legii Warszawa - uważam, że to spore wzocnienie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jodłowiec pójdzie w jego ślady ? Legia mistrzem ?

Opublikowano
Jodłowiec pójdzie w jego ślady ? Legia mistrzem ?

moim zdaniem będą mieć majstra :wink:

BTW. Dzisiaj na C+ leciał dokument o Lidze + i wypowiadał się na forumowy kolega oskaro :wink:

Opublikowano
  • Autor

Pracownik C+ przy produkcji programów sportowych. Nie On jeden z Naszego forum :naughty:

Opublikowano
Pracownik C+ przy produkcji programów sportowych. Nie On jeden z Naszego forum :naughty:

Rozmawiałem kiedyś z nim właśnie na zlocie w Jarosławcu. Ktoś jeszcze pracuje w C+ ? Czy masz na myśli ogólnie branżę ?

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

Jodłowiec pójdzie w jego ślady ? Legia mistrzem ?

a to już czwarty solidny piłkarz, który dołączył do Legii zimą :naughty:

Opublikowano
  • Autor

C+ :)

Opublikowano
C+ :)

to kto jeszcze ? :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Kaka, kolejny dobry mecz ligowy w barwach Realu :whistling:

Opublikowano
Kaka, kolejny dobry mecz ligowy w barwach Realu :whistling:

nie zmieniaj tematu :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Mecz oglądam, temat o piłce - o czym mam pisać ? :naughty:

Opublikowano
Mecz oglądam, temat o piłce - o czym mam pisać ? :naughty:

patrz wyżej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

To nie pudelek, nie będziemy plotkować :decayed:

Kurde, nawet nie zauważyłem że już za tydzień liga rusza...

Opublikowano
To nie pudelek, nie będziemy plotkować :decayed:

Kurde, nawet nie zauważyłem że już za tydzień liga rusza...

:thumbdown: shame on you :decayed:

mam zamiar iść na start rundy...

pierwszy mecz z Lechem. przyjeżdża 1000 głów z Wielkopolski, więc będzie ciekawie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dobrze że masz zamiar :naughty: Cały stadion na niebiesko :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.