Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze wroce na chwilke do Tottenhamu

jakby kto nie znal goscia, to polecam - z ostatnich paru spotkan

Osiem dowodów na to, że Gareth Bale jest niezły w piłkę

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No to Legia dziś pojechała w PP :whistling:

Opublikowano
No to Legia dziś pojechała w PP :whistling:
a ten znowu o trampkarzach :decayed::wink:
Opublikowano
  • Autor

Zawsze to lepiej iść na stadion i trampkarza obejrzeć jak w domu przed tv się ślinić i mecz oglądać :) Ale wiadomo, każdy kibicuje jak lubi i komu lubi :naughty:

Opublikowano

ale barca cieniutka w pierwszej połowie oj cieńka cieńka

no to dzisiaj mamy pogrzeb barcy

Opublikowano

Barcelona 0:3 Real...

Co się stało?

Opublikowano

oglądam ligę hiszpańską i tam od trzech tygodni barca jest bez formy i to się potwierdza

jest bez trenera, zawodnicy są do wymiany itd itd

Opublikowano

no kurna

football, bloody hell, ale pomimo wszystko ktoś by się tego spodziewał?

zaskakujący brak pomysłu na grę

nie mogę się nadziwić w sumie - aż tak dużych zmian w składach od czasu manity to nie było ...

ech, dlatego kocham ten sport :wink:

a uzupełniająco - rewanż w LM będzie niezły, oj będzie jazda ....

Opublikowano

dobrze że w lidze hiszpańskiej nie ma więcej klasowych drużyn bo jeszcze barca ligę mogła by przegrać

to jest chyba ostatni sezon w tym skladzie

Opublikowano
  • Autor

Wihu chyba z kapci wypadł hehe Senior ! Żyjesz ? :naughty:

dobrze że w lidze hiszpańskiej nie ma więcej klasowych drużyn bo jeszcze barca ligę mogła by przegrać

to jest chyba ostatni sezon w tym skladzie

Co Ty za bzdury wypisujesz ?!

Opublikowano

jakie bzdury ?

oglądasz ligę hiszpanską ?

Opublikowano
  • Autor

Co ma do tego czy oglądam ? Spotkań Barcy nie oglądam :decayed: Pisanie o pogrzebie czy też ostatnim sezonie w tym składzie w momencie kiedy grają jeden z najlepszych sezonów jest dla mocno dziwne... Trafiła im się zadyszka i tyle, ale żeby od razu z ligi mieli spadać to...

Opublikowano
Co ma do tego czy oglądam ? Spotkań Barcy nie oglądam :decayed: Pisanie o pogrzebie czy też ostatnim sezonie w tym składzie w momencie kiedy grają jeden z najlepszych sezonów jest dla mocno dziwne... Trafiła im się zadyszka i tyle, ale żeby od razu z ligi mieli spadać to...
zgadzam sie .Zadyszka a przede wszystkim brak trenera co wskazał by im droge :kwasny:
Opublikowano

czy to zadyszka to nie wiem

Pep wyczuł co się święci i nie został w Barcelonie na dłużej

2/3 zawodników jest bez formy od dłuższego czasu - Alves, Piqué,Alexis ,Pedro,Alex Song, Fabregas i jeszcze kilku spokojnie

ja oglądam na bieżąco mecze ligi hiszpańskiej i jest wszystko na minus nawet jak zobaczysz zdobycz punktową do stylu gry to stwierdzisz że jest coś nie teges

a jeżeli chodzi o najlepszy czy jeden z najlepszych sezonów to na pewno nie jest to obecny ;)

Opublikowano

gdzies kiedys wyczytalem, ze to typowe dla Barcy - w lutym lekko odstawac od formy

nie wiem, prawda to ?

Opublikowano

Od czasu przyjścia Guardioli co roku w lutym mają spadek ale tym bym tego nie tłumaczył

Opublikowano

niop ale w tym sezonie wygląd to już katastrofalnie

Opublikowano

wolowski to juz wieszczy koniec swiata .... :facepalm:

to jest dopiero fanatyk, ciezko z kolesiem, jak na moje

W polu karnym - blog Darka Wołowskiego

Opublikowano

nic nie trwa wiecznie, nawet dominacja barcelony.

dzisiaj kolejne derby, które mnie osobiście bardziej interesuje.

Auf geht's Bayern, Mia San Mia:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.