Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Niemcy to niemcy i nie ważne ilu Polaków w jakiej drużynie gra... Dziadki w grobach się dobrze muszą przewracać :kwasny:

Po takich wypowiedziach uważam że nie ma sensu dyskutować:facepalm:

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

Można powiedzieć, że mogą się też przewracać w grobach, gdy "popatrzą" na to co się dzieje się od dłuższego czasu w tym kraju... W takim razie Polacy i wiele innych krajów Europy powinny "nie trawić" większości państw starego kontynentu, bo "kiedyś, ktoś z kimś, coś tam"... Nie mówię tu tylko o dwóch wojnach światowych, ale o tym co działo się jeszcze wcześniej... Po za tym to mamy XXI wiek (nie twierdzę, żeby nie pamiętać o historii).

Blachu nie rozumiem dlaczego się tłumaczysz chyba nie bierzesz na poważnie wypowiedzi kolegi Jarko:grin:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poważnie, nie poważnie... W sumie masz rację: Po takich wypowiedziach uważam że nie ma sensu dyskutować :decayed:

Opublikowano
Poważnie, nie poważnie... W sumie masz rację: Po takich wypowiedziach uważam że nie ma sensu dyskutować :decayed:

Nie no nie chcę być Chamski w stosunku do kolegi Jarko, ale jak jest to wątek o piłce nożnej to też o niej rozmawiajmy a nie ruszajmy tematów które przecież z tym nic nie mają wspólnego. Takie moje zdanie.

Opublikowano
Niemcy to niemcy i nie ważne ilu Polaków w jakiej drużynie gra... Dziadki w grobach się dobrze muszą przewracać :kwasny:

:thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Nie no nie chcę być Chamski w stosunku do kolegi Jarko, ale jak jest to wątek o piłce nożnej to też o niej rozmawiajmy a nie ruszajmy tematów które przecież z tym nic nie mają wspólnego. Takie moje zdanie.

Ależ dziękuję serdecznie łaskawy Panie. Jakbyś nie wiedział to trybuny i kibicowanie to spora część piłki nożnej, a w czasach kiedy na nich tak mocno manifestuje sie patryiotyzm i czci bohaterów wojennych nie uważam że tego typu jak moja opinia odbiega od tematu.

Każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania, Wy miacie prawo kibicować Niemcom. Gardzę potomkami nazistów i nie pojmuje jak można im kibicować...

Opublikowano
Nie no nie chcę być Chamski w stosunku do kolegi Jarko, ale jak jest to wątek o piłce nożnej to też o niej rozmawiajmy a nie ruszajmy tematów które przecież z tym nic nie mają wspólnego. Takie moje zdanie.

Ależ dziękuję serdecznie łaskawy Panie. Jakbyś nie wiedział to trybuny i kibicowanie to spora część piłki nożnej, a w czasach kiedy na nich tak mocno manifestuje sie patryiotyzm i czci bohaterów wojennych nie uważam że tego typu jak moja opinia odbiega od tematu.

Każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania, Wy miacie prawo kibicować Niemcom. Gardzę potomkami nazistów i nie pojmuje jak można im kibicować...

Rzeczywiście oni najwięcej są winni temu co się stało:facepalm:

Opublikowano
Niemcy to niemcy i nie ważne ilu Polaków w jakiej drużynie gra... Dziadki w grobach się dobrze muszą przewracać :kwasny:

:thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Ya! Das ist gut :decayed:

Opublikowano

jarko tak więc zamknij się w swoim kraju i nawet nie myśl o opuszczaniu granic kraju, bo wszędzie w około masz zdrajców, którzy w tamtych czasach mieli w głębokim poważaniu Twoich czy moich dziadków.

Można reprezentować różne zdanie na temat piłki, Twoje nie zawsze popieram, lecz sprawiasz wrażenie kogoś, kto z piłką obcuje nie od dziś i ma na jej temat pojęcie. Lecz chłopie, winiąc ówczesne pokolenie oraz nazywając niemców nazistami, sam pokazujesz jaki jest Twój poziom, kwestia zbędna jakichkolwiek komentarzy.

Opublikowano
jarko tak więc zamknij się w swoim kraju i nawet nie myśl o opuszczaniu granic kraju, bo wszędzie w około masz zdrajców, którzy w tamtych czasach mieli w głębokim poważaniu Twoich czy moich dziadków.

Można reprezentować różne zdanie na temat piłki, Twoje nie zawsze popieram, lecz sprawiasz wrażenie kogoś, kto z piłką obcuje nie od dziś i ma na jej temat pojęcie. Lecz chłopie, winiąc ówczesne pokolenie oraz nazywając niemców nazistami, sam pokazujesz jaki jest Twój poziom, kwestia zbędna jakichkolwiek komentarzy.

Zgadzam się z Kolegą:wink:

Opublikowano

kibicowanie, a zasiadanie przed TV i oglądanie meczu z piwem w ręku to dwie różne rzeczy :naughty:

Opublikowano
kibicowanie, a zasiadanie przed TV i oglądanie meczu z piwem w ręku to dwie różne rzeczy :naughty:

Dokładnie:decayed:

Opublikowano

Sympatyzowanie:grin:

Opublikowano

Ale według większości polaków różnica jest taka że przed telewizorem nie dostaniesz wpier.ol :-D

Opublikowano

Co tu się wypisuje to normalnie głowa mała, a temat niby o piłce nożnej:shock3:

Opublikowano
  • Autor

Wyniki PP, chyba bez większego zaskoczenia... No może dobra postawa Ruchu po przygnębiającej porażce w lidze z Lechem w miarę optymistyczna dla niebieskich :)

Opublikowano
Wyniki PP, chyba bez większego zaskoczenia... No może dobra postawa Ruchu po przygnębiającej porażce w lidze z Lechem w miarę optymistyczna dla niebieskich :)

:naughty: mam nadzieję, że forma pójdzie w górę

Opublikowano
  • Autor

Flota zrobi sensację w rewanżu :naughty:

Opublikowano

No i osłabiona Polonia ograła wzmocnionego Lecha :-D

Opublikowano
  • Autor
:kox:
Opublikowano

jakby co

to dziś o 16

Gran Derbi

:polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.