Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoro jestem kibicem Barcy od 97r. to wiadomo za kogo dziś trzymam kciuki :decayed:

W drugim meczu powiem na przekór, że Lewy strzeli gola ale Borussia odpadnie :wink:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co za ptysie że nie ma nigdzie na publicznym meczu:facepalm:

Opublikowano

jeśli ktoś mieszka na południu polski - czeski kanał dostępny z anteny Prima Cool pokazuje Man U - Real.

Fotbal na Prima COOL: Manchester United ? Real Madrid

Opublikowano

Wiem ze na onecie mozna obejrzec mecze ale oplata jest chyba 6zl platne sms.

Opublikowano

najpierw filmik

a teraz opinia

na moje, na swoim terenie MU w tym roku jest bardzo trudny do pokonania

jako zespół są rzeczywiście wręcz UNITED

fajnie to wychodzi, ładnie się ogląda itd itp

ale

futbol to czasami coś więcej niż gra zespołowa

potrzebne są osobowości, które potrafią błysnąć

i obawiam się, że takich graczy ma więcej Real

oprócz powyższego gościa, ognia może też dać (choćby w rozegraniu) Ozil czy di Maria

do tego Królewscy mają nieprawdopodobną falę wznoszącą a po zwycięstwie nad takim tam klubikiem z Katalonii - wiarę :wink:

więc choć serce ze Devils, to rozum podpowiada, że nie da rady

i twierdzę, że wynik 1. meczu tu nie ma nic do rzeczy

nie wierzę w bezbramkowe spotkanie

ależ będzie jazda, to na pewno ...... :whistling:

razem z kumplem stwierdziliśmy jedno - spotykają się much too early

Opublikowano
Jak tam typujecie kto awansuje dzisiaj?

Utd, Bvb

Opublikowano
  • Autor

Jakiś pomysł gdzie w necie oglądać w jako takiej jakości lub ew. za drobną dopłatą ?

Opublikowano

webb.tv

super jakosc.

Dzien kosztuje 3zl

Miesiac 20.

Wszystkie kanaly nie tylko sportowe.:wink:

Opublikowano
Jakiś pomysł gdzie w necie oglądać w jako takiej jakości lub ew. za drobną dopłatą ?

jarko 3zł sms i w miarę dobra jakość bez większych przycinek.

http://weeb.tv/channel/npremium1

Opublikowano
  • Autor

Na onecie jest za 5zł. Warto dopłacać te 2 zety ? Nie chodzi o kasę tylko o jakość...

Opublikowano

Wykupiłem własnie i elegancko śmiga, na nPremium HD leci Manchester United - Real Madryt

Opublikowano
  • Autor

Dobra, to nie 3zł na weebie a 3,69zł więc różnica jest... znikoma... To może przetestuję onet, Wy oglądajcie na tym weebie i podsumujemy później co jak komu działało.

Opublikowano
webb.tv

super jakosc.

Dzien kosztuje 3zl

Miesiac 20.

Wszystkie kanaly nie tylko sportowe.:wink:

Dokładnie Bieniek :wink:

Opublikowano
  • Autor

Pablo, nie podbijaj czegoś co się co chwile powtarza. I czytajcie dokładnie. Nie 3zł a 3,69zł :naughty:

Tu jest jakość onetu: Przetestuj działanie serwisu - Onet Liga Mistrzów na weebie jest podobnie ?

Opublikowano

na CYFRA + na kanale 304 jest Mu-Real

Opublikowano
na CYFRA + na kanale 304 jest Mu-Real

piwo dla Ciebie dobry człowieku

Opublikowano

Ode mnie też. :-)

Opublikowano
Pablo, nie podbijaj czegoś co się co chwile powtarza. I czytajcie dokładnie. Nie 3zł a 3,69zł :naughty:

Tu jest jakość onetu: Przetestuj działanie serwisu - Onet Liga Mistrzów na weebie jest podobnie ?

Nigdzie tam nie pisze że 3,69zł ale niech Ci będzie, jeden uj i tak nie place za to :decayed:

Opublikowano

Jak tylko Real na piłkę po stronie Ronaldo to odrazu potrojone krycie

Opublikowano

Welbeck.. Taka wielka bramka a on musiał w GK trafić. No cóż, nadal czekamy:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.