Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mnie sie podobał meczyk Shalke - Galatasaray. Messi strzelł ładną bramkę, ale to co przymierzył Altintop to :kox:

Śniegiem posypało, pierwszą kolejkę odwołali... SKANDAL !!!

jaro, ale co masz na myśli?

bom się zgubił, czy o piłce mówimy, czy o jeździe figurowej na lodzie :decayed:

ewent - o bobslejach ?

O zlocie fanów łowienia w przerębli :facepalm:

---------- Post dopisany at 06:54 ---------- Poprzedni post napisany at 06:51 ----------

cianki ten Bayern :decayed:

hehe

żeś doyebał

wpadnij na nich w piątek przy losowaniu

osadzą tą Barcę jak chłopców

ale - good luck i ciepłych kulek w wybieraniu :grin:

Fajnie by było jak by Barca na nich trafiła przejadą po nich jak po Milanie :naughty:

Coś po pierwszym meczu taki aktywny w temacie nie byłeś :naughty:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mnie sie podobał meczyk Shalke - Galatasaray. Messi strzelł ładną bramkę, ale to co przymierzył Altintop to :kox:
Śniegiem posypało, pierwszą kolejkę odwołali... SKANDAL !!!

jaro, ale co masz na myśli?

bom się zgubił, czy o piłce mówimy, czy o jeździe figurowej na lodzie :decayed:

ewent - o bobslejach ?

O zlocie fanów łowienia w przerębli :facepalm:

---------- Post dopisany at 06:54 ---------- Poprzedni post napisany at 06:51 ----------

cianki ten Bayern :decayed:

hehe

żeś doyebał

wpadnij na nich w piątek przy losowaniu

osadzą tą Barcę jak chłopców

ale - good luck i ciepłych kulek w wybieraniu :grin:

Fajnie by było jak by Barca na nich trafiła przejadą po nich jak po Milanie :naughty:

Coś po pierwszym meczu taki aktywny w temacie nie byłeś :naughty:

wiedziałem,że u siebie wezmą się w garść i pokażą prawdziwą Barcelone :naughty:

Opublikowano
  • Autor
wiedziałem,że u siebie wezmą się w garść i pokażą prawdziwą Barcelone :naughty:

W pucharze króla też byłeś tego pewien ? :naughty:

Opublikowano

Szkoda tego Arsenalu, wczoraj zabrakło im pary i zdecydowania bo mogli zrobić niespodziankę, dobra postawa Fabiańskiego, coś czuję, że Szczęsny pogrzeje ławę w kolejnych meczach.

Opublikowano

I dobrze, może pan Szczęsny troche spokornieje :wink:

Opublikowano

Kurde ale Bayern wczoraj cienko. Tak akurat im sie udało:decayed::decayed:

Opublikowano
I dobrze, może pan Szczęsny troche spokornieje :wink:

oby nie

nie jestem jego wielkim fanem, ale bramkarz nie moze byc pokorny

on musi sie drzec na linie obrony, a do tego byc troche wariatem

tak to wyglada ...

Opublikowano
I dobrze, może pan Szczęsny troche spokornieje :wink:
Jestem tego samego zdania. :good:
I dobrze, może pan Szczęsny troche spokornieje :wink:

oby nie

nie jestem jego wielkim fanem, ale bramkarz nie moze byc pokorny

on musi sie drzec na linie obrony, a do tego byc troche wariatem

tak to wyglada ...

Na boisku nie może być pokorny, owszem ale poza nim to jak na takiego młokosa powinien a zachowywał się jakby był najlepszy na świecie i chodził z głową w chmurach :wink4:

Jak jest dorby to ława go nie zniszczy a wręcz przeciwnie. :cool:

Opublikowano
  • Autor
I dobrze, może pan Szczęsny troche spokornieje :wink:

oby nie

nie jestem jego wielkim fanem, ale bramkarz nie moze byc pokorny

on musi sie drzec na linie obrony, a do tego byc troche wariatem

tak to wyglada ...

Drzeć a umiejętnie kierować obroną to dwie różne sprawy... Co ma do tego pokora lub bycie wariatem ?

Opublikowano

jestem ciekaw jak dzisiaj się pokaże Chelsea, a jeszcze bardziej - Tottenham ....

będzie ciekawie w LE :whistling:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

5 minut o fajnej piłce ....

Best of Premier League - YouTube

Opublikowano

CHelsea dała rade a Tottenham... :whistling:

Opublikowano
jestem ciekaw jak dzisiaj się pokaże Chelsea, a jeszcze bardziej - Tottenham ....

będzie ciekawie w LE :whistling:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

5 minut o fajnej piłce ....

Best of Premier League - YouTube

fciul ważnych, kluczowych, istotnych, śmiesznych irytujących chwil oraz goli :kox:

Większość oglądałem live w TV :wink:

Opublikowano

Jak tam Panowie? Jakieś preferencje co do losowania 1/4 LM i LE? :wink:

Opublikowano

No i pieknie.

Hala Madrid!!

Opublikowano

ciekawe pary LM :decayed:

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

[TABLE=align: center]

[TD=class: tdrow2, align: center] Malaga CF[/TD]

[TD=class: tdrow2, align: center]bvb.gif Borussia Dortmund[/TD]

[TD=class: tdrow1, align: center] real.gif Real Madryt[/TD]

[TD=class: tdrow1, align: center]755fc78e3fefb2154acf8d8b590c2c7e,0,1.jpg Galatasaray Stambuł[/TD]

[TD=class: tdrow2, align: center] 25e8525fe50233d4b57e01fa9c15f158,0,1.jpg Paris Saint Germain[/TD]

[TD=class: tdrow2, align: center]barcelona.gif FC Barcelona[/TD]

[TD=class: tdrow1, align: center] bayern.gif Bayern Monachium[/TD]

[TD=class: tdrow1, align: center]juv.gif Juventus FC[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano
Gran Derby w Finale :decayed:

Oby nie :wink:

Opublikowano

fajne pary

najciekawsze mecze to chyba PSG/Barca i Bayern/Juve

jak sie wam wydaje ?

Opublikowano

Psg to nie poziom 1/4 LM.

Wydaje mi sie,ze juve tak samo.

Najciekawiej bedzie z BVB. Ciekawy jestem co Lewy pokaze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.