Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ;) ważne że Komorowski i Tusk dobrze się bawili a wy się podniecacie

trzeba było na rodzinkę przełączyć i spoko :)

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie ;) ważne że Komorowski i Tusk dobrze się bawili a wy się podniecacie

trzeba było na rodzinkę przełączyć i spoko :)

Nie no kolego lepiej zeby Kaczor ze swoim kotem zasiadl na trybunach.. :grin: pfff idac twoim i Kaczora tokiem myslenia.. dzisiejszy wynik to oczywiscie wina Tuska... :facepalm::facepalm: a wracajac do gry naszch to.. mialo byc pieknie jak nigdy a bylo chu... jak zawsze.. :kwasny:

Opublikowano

Obrony kur nie ma... Im się k**wa nie chce grać jak mają grać w barwach Narodowych... Powoływać tylko tych, którym się chce... Ci co olewają to odsunąć od reprezentacji... :facepalm::doh:. Tyle...

Opublikowano

szkoda komentować

Opublikowano

:facepalm:

Obrona grała jakby pierwszy raz wyszli na boisko, Ukraincy w pierwszej połowie oddali 4 strzały i strzelili 3 bramki :facepalm:.

Obiektywnie trzeba powiedzieć, że od 10 min do 35 graliśmy dobrze, cały czas na połowie Ukrainy, dużo strzałów, stałe fragmenty gry. Szkoda tylko, że stać nas na 20 min dobrej gry a to napewno za mało żeby awansować.

Na drugą połowę mogli wcale nie wychodzić, tego się nie dało oglądać, jeden strzał obrażonego Obraniaka, oczywiście w bramkarza Ukrainy.

Taktyka moim zdaniem też była do d*py, k*rwica mnie brała jak mieli wolnego na 30-35 m przed bramką Ukrainy, nie wrzucali piłki w pole karne tylko grali w poprzek boiska bo przecież są mistrzami ataku pozycyjnego.

Ciekawe czy z San Marino wygrają? Pewnie będzie męka do ostatniej minuty.

Opublikowano

Nic się nie stało,Polacy nic się nie stało,nic się nie stało.................../...................

Opublikowano

Ten mecz to kompletna żenada :facepalm::facepalm::facepalm:

aż obawy biorą co do meczu z San Marino

Opublikowano
Nic się nie stało,Polacy nic się nie stało,nic się nie stało.................../...................

Jeszcze raz to usłysze i się zerzygam :grin:

Opublikowano

Powinni kary płacić za takie granie!

Opublikowano
Powinni kary płacić za takie granie!

to już dawno dawno byli by bez grosza :polew::polew::polew:

Opublikowano

Pierwsze punkty San Marino zdobędzie... z Nami :decayed:.

Szkoda, że Leo wyrzucili. Za niego Polska grała fajną piłkę.

Już ligowcy sobie lepiej radzili w Reprezentacji niż "gwiazdki" lig zachodnich.

Szkoda się wkur na takich patałachów...

Opublikowano
Pierwsze punkty San Marino zdobędzie... z Nami :decayed:.

Szkoda, że Leo wyrzucili. Za niego Polska grała fajną piłkę.

Już ligowcy sobie lepiej radzili w Reprezentacji niż "gwiazdki" lig zachodnich.

Szkoda się wkur na takich patałachów...

jeśli można jeszcze w cokolwiek wierzyć, to jedynie sprowadzenie jakiegoś uznanego zagranicznego trenera może cokolwiek zmienić.

Opublikowano

Ciekawe kto chciałby sobie renome popsuć :wink:

Opublikowano

kiedyś czytałem wywiad z Muńkiem

zarzekał się że nigdy nie spojrzy na mecz naszej repry

aż tu nagle - 2:0 z Portugalią

i co zrobisz, no co ??

Opublikowano

To był piękny mecz :decayed:. Mam go na DVD :kox:. Polska mogła wygrać wyżej niż 2:1 :hi:.

Opublikowano

zaraz Cafe Futbol zobaczymy co będą gadać o reprezentacji :grin:

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

Borek wkurwiony.............. :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Ciekawe kto chciałby sobie renome popsuć :wink:

Przed Euro kandydował Xavier Aguirre i kto wie jak to wszystko by się potoczyło gdyby jego wybrali. No ale polski trener najlepszy :jerk:

Opublikowano
To był piękny mecz :decayed:. Mam go na DVD :kox:. Polska mogła wygrać wyżej niż 2:1 :hi:.

niestety to buło dawno i nieprawda taki cud patrząc po tym co pokazują długo się nie powtórzy

raz na dekadę coś im wyjdzie a my się podniecamy - nastąpił przełom PYTAM SIĘ W CZYM ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.