Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Platinum za 89zł jest do wyrwania ale to jest info nie potwierdzone

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak macie z kim to bierzcie multirooma i po temacie. Ja wziąłem multiroom w C+ a po tym podpisałem umowę z NC+ i takim sposobem mam platinum z HBO za 129 na pół. :wink4:

A wracając do piłki oglądaliście Tottenham H. - Everton ? DObry meczyk. :good:

Opublikowano
Jak macie z kim to bierzcie multirooma i po temacie. Ja wziąłem multiroom w C+ a po tym podpisałem umowę z NC+ i takim sposobem mam platinum z HBO za 129 na pół. :wink4:

A wracając do piłki oglądaliście Tottenham H. - Everton ? DObry meczyk. :good:

mecz :kox:

byłeś tam w Auchan u Pana Cebuli ? :decayed:

Opublikowano

Zamora powinien zostać zdyskfalifikowany do końca sezonu za taki faul:facepalm:

Opublikowano
Zamora powinien zostać zdyskfalifikowany do końca sezonu za taki faul:facepalm:

wierzyć się nie chce

co za rzeźnik ....

jakbym de Jonga widział

GIF. Bobby Zamora sent off after karate-kicking Jordi Gomez in the back of the head | Football goal videos, highlights & clips - 101GG

Opublikowano

KungFu Karate Miszcz:facepalm:

Opublikowano

taaa

źle to wygląda, bardzo źle

szkoda mi Wigan

ale też szkoda mi Harryego

też się kurna dał w ten projekt wkręcić ...

mam nadzieję że Martinez tak jak rok temu

da radę

ucieczka była rewelacyjna, jak ktoś pamięta co się działo na dole tabeli

Opublikowano
a canal + sport jest tylko w najdroższym pakiecie za 199zł :facepalm:

Ja planuję w tym tyg to ogarnąć... Być może wezmę najdroższy pakiet + multiroom na 3 osoby....:eusathink: więc wyjdzie po niecałe 70zl

sorki za offtopa, ale z niepotwierdzonych informacji wynika że multiroom w nc+ może być realizowany wyłącznie jeśli dekodery będą spięte siecią logiczną. Tak samo było w n. :facepalm:

Jesteś w stanie to potwierdzić lub wykluczyć?

Opublikowano
a canal + sport jest tylko w najdroższym pakiecie za 199zł :facepalm:

Ja planuję w tym tyg to ogarnąć... Być może wezmę najdroższy pakiet + multiroom na 3 osoby....:eusathink: więc wyjdzie po niecałe 70zl

sorki za offtopa, ale z niepotwierdzonych informacji wynika że multiroom w nc+ może być realizowany wyłącznie jeśli dekodery będą spięte siecią logiczną. Tak samo było w n. :facepalm:

Jesteś w stanie to potwierdzić lub wykluczyć?

zagłębiam się właśnie w temat, póki co nie potwierdzę :wink:

Opublikowano
  • Autor
Jarko ale na c+ family też będzie dużo sportu ;-)

dokładnie

Będzie ? Teraz nie ma.. Wcześniej na trzech kanałach sport nadawali... Mam nadzieję że wrócą do co najmniej wcześniejszego poziomu...

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

jeszcze na 111 kanale masz nSport.. :wink:

A na 555 Polsat Sport :) Mam kablówkę kolego, póki co bez nSport.

Opublikowano

no a dzisiaj o 21 ....

bedzie sie dzialo, oj bedzie

ciekawe spotkanie, bo w gruncie rzeczy to mecz o nic

z drugiej strony, po tym wstydzie z zeszlego roku miedzy nimi juz nigdy nie bedzie ma meczow o nic

football, bloody hell :naughty:

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

dla fanow ligi angielskiej

dzisiejsze derby w cyferkach

fajnie to wyglada - polecam dolna czesc strony (Match Facts)

BBC Sport - Manchester United v Manchester City

mysl przewodnia - There is such a massive gap at the top of the table that this game just doesn't matter in terms of the title race. United will win that whatever happens at Old Trafford.

Opublikowano
Jak macie z kim to bierzcie multirooma i po temacie. Ja wziąłem multiroom w C+ a po tym podpisałem umowę z NC+ i takim sposobem mam platinum z HBO za 129 na pół. :wink4:

A wracając do piłki oglądaliście Tottenham H. - Everton ? DObry meczyk. :good:

mecz :kox:

byłeś tam w Auchan u Pana Cebuli ? :decayed:

:yes2::decayed:
a canal + sport jest tylko w najdroższym pakiecie za 199zł :facepalm:

Ja planuję w tym tyg to ogarnąć... Być może wezmę najdroższy pakiet + multiroom na 3 osoby....:eusathink: więc wyjdzie po niecałe 70zl

sorki za offtopa, ale z niepotwierdzonych informacji wynika że multiroom w nc+ może być realizowany wyłącznie jeśli dekodery będą spięte siecią logiczną. Tak samo było w n. :facepalm:

Jesteś w stanie to potwierdzić lub wykluczyć?

Niestety tak jest. Kabel bądź WiFi. :wink4: Ja podpisałem przed przejściem do NC+ mulitiroom w Cyfrze (dwie niezależne karty i dekodery i nie muszą być ze sobą spięte w żaden sposób)i mam tak jak pisałem wyżej. :wink4:

Dziś wielkie derby Manchesteru! Oby był dobry mecz! :good:

Opublikowano

Dziś wielkie derby Manchesteru! :good:

SERIO ??????????????

:grin:

Opublikowano

Bye Bye Mancini :grin:

P.S Rewanże 1/4 LM komentują na C+ ludzie z Nsport :facepalm:

Opublikowano

idealne przed meczem :kox:

Opublikowano

Dziś wielkie derby Manchesteru! :good:

SERIO ??????????????

:grin:

A Tobie co?
Opublikowano

Szydera :decayed:

Opublikowano

Tylko pytanie po ch...?! :wallbash:

Życzę miłego oglądania wszystkim nie tylko kibicom Manchesterów. :wink4::cool:

Opublikowano

Będzie dobry mecz :kox:

Opublikowano
c011.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.