Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja jebie juz chcialem wylaczyc transmisje w 89 minucie

a co mają powiedzieć Ci którzy poszli zrezygnowani ze stadionu.. ?? hehe

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja jebie juz chcialem wylaczyc transmisje w 89 minucie
Nie wierzyłem w to, że mogą strzelić dwie bramki! :kox:
Opublikowano

To jest piękno futbolu. Liczę na Juve jutro :decayed:

Opublikowano

pierwszy gol dla turasów :kox:

Opublikowano

Drogby ładniejszy ;-)

Opublikowano

byl kiedys taki mecz Newcastle Arsenal

0-4 do przerwy

skończył sie remisem .... :naughty:

a w przerwie od cholery ludzi wyszło ....

Opublikowano

Nie wiem jak wy ale ja 2 spalone wypatrzyłem, 1wszy przy drugiej bramce dla Malagi, podanie ewidentnie do partnera na pozycji spalonej, oraz drugi przy bramce Dortmundu na 3-2, przy pierwszej wrzutce w pole karne 4 zawodników na pozycji spalonej, a co do końcowej dobitki też nie jestem pewien, ale obrońca leżał w bramce poza polem gry, było dwóch Dortmundczyków i bramkarz Malagi, podanie chyba też poszło do zawodnika na pozycje spaloną, który dołożył nogę. Tak czy inaczej obsada sędziowska dała 4rech liter i to 2 razy. Niemniej wynik pozostaje z czego się cieszę. Ciekawe jakie będą pary półfinałowe.

Link do bramek: Borussia Dortmund 3-2 Malaga Skrót Meczu Bramki Goals Highlights Alle Tore 9/4/2013 - YouTube

Opublikowano
ja jebie juz chcialem wylaczyc transmisje w 89 minucie

ja to zrobiłem po 70 minucie:facepalm::decayed:

Opublikowano
Nie wiem jak wy ale ja 2 spalone wypatrzyłem, 1wszy przy drugiej bramce dla Malagi, podanie ewidentnie do partnera na pozycji spalonej, oraz drugi przy bramce Dortmundu na 3-2, przy pierwszej wrzutce w pole karne 4 zawodników na pozycji spalonej, a co do końcowej dobitki też nie jestem pewien, ale obrońca leżał w bramce poza polem gry, było dwóch Dortmundczyków i bramkarz Malagi, podanie chyba też poszło do zawodnika na pozycje spaloną, który dołożył nogę.

Ten obrońca nie był poza polem gry, próbował jeszcze bronić i w tej sytuacji to on był ostatnim (jak zazwyczaj jest bramkarz) a bramkarz w tej sytuacji wyznaczał linie spalonego co nie zmienia faktu, że spalony był, ciężki do wychwycenia ale na tym poziomie powinni odgwizdać.

Przy bramce na 2-1 dla Malagi ewidentny spalony ale co się dziwić jak Ibra tydzień temu strzelił gola z 2 metrowego spalonego.

Mimo tych pomyłek sędziowskich awansował zespół lepszy.

Szkoda, że Galatasaray się tak późno obudziło :decayed:

Opublikowano

PSG ma szansę zrobić niespodziankę ale szansę są wyrównane!

Opublikowano
PSG ma szansę zrobić niespodziankę ale szansę są wyrównane!

Nie jestem kibicem Barcelony ale myślę, że PSG nie ma szans na ich terenie...

Opublikowano
PSG ma szansę zrobić niespodziankę ale szansę są wyrównane!

Nie jestem kibicem Barcelony ale myślę, że PSG nie ma szans na ich terenie...

dokładnie. Nawet bez Messiego strzela co najmniej 2 bramki :decayed:
Opublikowano

Jeśli Cesc wykona połowę tej roboty co w weekend to jestem spokojny o wynik :wink:

W piątek losowanie półfinałów! Poproszę o Dortmund dla Blaugrany i będzie wycieczka na Signal Iduna Park :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tak kończą się marzenia o piłce w naszym kraju: ŁKS wycofał się z I ligi

Kto następny ? Polonia W., Polonia B., Bełchatów...? A My chcemy równać do najlepszych...

Opublikowano

no to się chyba zaraz zacznie jazda ....

Opublikowano
To jest piękno futbolu. Liczę na Juve jutro :decayed:

no to sie przeliczyłes :grin: były BATY... za to barcelona cienka jak barszcz, obrona chyba miala dzis wolne

Opublikowano

No cóż.. chyba Real w następnej rundzie musi zrobić swoje i rozprawić się z kim trzeba.. :naughty: Hala Madrid.. :cool:

Opublikowano

Bayern jest k**wa mocny. Najmocniejszy z tych 4 półfinalistów. :naughty:

Opublikowano

ALe Juve dobrze grało o wiele lepiej niż tydzień temu.

Ale ten Vucinic że kartki nie dostał to jest dla mnie sensacja.

Jestem ciekawy kto w UEFA wybrał hiszpańskiego sędziego na ten mecz:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.