Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gratulacje dla czerwonych, nie ubliżając dzisiejszym wydarzeniom- prawdziwe starcie o prawdziwą stawkę jutro :naughty:

jak obstawiacie panowie ? ja z całym sercem za moimi- czyli Bayernem :decayed:

---------- Post dopisany 23-04-2013 at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2013 at 23:37 ----------

do tego Goetze od przyszłego sezonu w Bayernie :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
gratulacje dla czerwonych, nie ubliżając dzisiejszym wydarzeniom- prawdziwe starcie o prawdziwą stawkę jutro :naughty:

jak obstawiacie panowie ? ja z całym sercem za moimi- czyli Bayernem :decayed:

---------- Post dopisany 23-04-2013 at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2013 at 23:37 ----------

do tego Goetze od przyszłego sezonu w Bayernie :naughty::decayed:

Popieram :thumbup::kox:

Opublikowano

no stawiam na Bayern

a z Goetze to jakies jaja

Bild i rzetelnosc tego typu wiadomosci .... :facepalm:

Opublikowano

Informacja Potwierdzona przez Dortmund. Czekamy na wieczorny mecz. Zobaczymy co da się ugrać z Barcą

Opublikowano

Dzisiaj zapowiada się prawdziwa gratka dla fanów futbolu na Allianz Arena. Obyśmy byli świadkami widowiska na najwyższym poziomie, czego sobie i Wam życzę :wink: Ja oczywiście całym sercem za Blaugraną niezmiennie od 1997r. :dance:

Opublikowano
Informacja Potwierdzona przez Dortmund. Czekamy na wieczorny mecz. Zobaczymy co da się ugrać z Barcą

o w pis-du

no racja .... :shock3:

Mario Götze to join Bayern Munich from Borussia Dortmund | Football | guardian.co.uk

rano transfermarkt.de już podał tą informację ;)

Swoją drogą Guardiola niezłą pakę dostanie w schedzie po dziadku :whistling:

Opublikowano
Informacja Potwierdzona przez Dortmund. Czekamy na wieczorny mecz. Zobaczymy co da się ugrać z Barcą

o w pis-du

no racja .... :shock3:

Mario Götze to join Bayern Munich from Borussia Dortmund | Football | guardian.co.uk

rano transfermarkt.de już podał tą informację ;)

Swoją drogą Guardiola niezłą pakę dostanie w schedzie po dziadku :whistling:

Zacznie się kolejna jazda jak było z Neuerem kiedy przechodził z Schalke do Bayernu :grin:

Gotze już jest od Judaszów wyzywany na oficjalnym koncie BVB na fejsiku :polew:

Swoją drogą trochę nie fair, że taka informacja zostaje ogłoszona w przeddzień ważnych wydarzeń, które dotyczą obydwu stron ( Borussia i Bayern ) tylko kto Niemcom zabroni...:grin:

Opublikowano

ok

nie sledze :wink:

swoja droga, to chyba bedzie gorace lato na rynku europejskim .... :whistling:

Opublikowano

Bayern sprytnie to wykorzystał, niska klauzula odejścia bo tylko 38 mln euro za Gotze.. Ale tak czy siak, judasz z niego niedobry. :kwasny: To teraz ciekawe jak skończy Lewandowski :grin: Santana też pewnie odejdzie, bo ma w klauzuli ~2 mln euro.. Gundogan też do sprzedaży, bo sporo zarobią.. No nieźle, nieźle, BVB może sie ładnie posypać. Dzis pierwszy raz w życiu trzymam kciuki za Bayernem. Wczorajszy mecz MU fantastyczny. Pierwsze 15 min po prostu niesamowite. Strasznie mi sie podoba ta ofensywna gra Rafaela..

Opublikowano
no stawiam na Bayern

a z Goetze to jakies jaja

Bild i rzetelnosc tego typu wiadomosci .... :facepalm:

Tak samo Bild "nie miał" racji z Martinezem, Guardiolą...:whistling:

Opublikowano

Jaki wynik dzisiaj obstawiacie? :wink4:

Opublikowano

2-1 dla Bayernu :wink:

Opublikowano

Jak do teraz Barca bez pomysłu na atak. Mocny pressing Bayernu nie pozwala im na za dużo. I zaczyna się już udawanie na każdym kroku bo nerwy puszczają.

Opublikowano

Blachu

a se czytaj prasę , jaką chcesz :)

nie mam z tym żadnego problemu

w Bayernie koleś z nr 8 - w destrukcji geniusz ....

Opublikowano

2ga bramka ze spalonego, sędziowie coś ostatnio nie mają dobrej passy

Opublikowano

Ovrebo na emeryturze, czy jak ?? :decayed:

Opublikowano

Masakra :-D

Opublikowano

żaden ze mnie prorok, żeby nie było !

parę minut przed bramką Robbena, miał jakieś ostre starcie na swoim skrzydle

ostro tam powalczył, chyba z Xavim

i tak sobie pomyślałem, że skoro nawet jemu się chce, to chyba nie koniec zabawy ......

no i wpadła trzecia

sorry

czwarta !!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
:doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.