Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ten pan z ta "antenką" co patrzy na piłkę nic nie widział :facepalm:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A ten pan z ta "antenką" co patrzy na piłkę nic nie widział :facepalm:

w drugiej połowie ewidentny karny dla Wisły, zagranie ręką przed nosem sędziego :facepalm:

Opublikowano

Newcastle - Sunderland co za mecz:slina:

Opublikowano

I piękna bramka na 3:0... :kox:

A teraz ManUnited gra na Stoke C. :wink:

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

No a teraz Chelsea - ManCity :good:

Opublikowano

fatalne to Stoke

taka fajna paka to kiedyś była

szkoda

Opublikowano

No słabiutko... Na 32 kolejki tylko 34 pkty. :thumbdown:

BTW City prowadzi z Chelsea w FA Cup 1:0

Opublikowano

Myślicie, że Podbeskidzie utrzyma się bo powoli zaczyna się "wiosna cudów" ?

Opublikowano
  • Autor
Myślicie, że Podbeskidzie utrzyma się bo powoli zaczyna się "wiosna cudów" ?

Ja to się już zastanawiam kto do spadku jak nie oni :naughty: Pogoń, Ruch ?

Opublikowano

Ruch nie spadnie :wink::wink::wink:

Opublikowano
Ruch nie spadnie :wink::wink::wink:

oczywiście, że nie :wink:

Opublikowano
Newcastle - Sunderland co za mecz:slina:

jak to derby

a Di Canio nieźle szalał

w BBC sobie z niego niezłe jaja robili - prezenter poprosił o ten garnitur :decayed:

i tak jak dopisał Akjam

brama na 3-0 (Vaughan) to na pewno gol kolejki, a kto wie, czy nie rundy wiosennej

Opublikowano
Newcastle - Sunderland co za mecz:slina:

jak to derby

a Di Canio nieźle szalał

w BBC sobie z niego niezłe jaja robili - prezenter poprosił o ten garnitur :decayed:

i tak jak dopisał Akjam

brama na 3-0 (Vaughan) to na pewno gol kolejki, a kto wie, czy nie rundy wiosennej

walka o utrzymanie będzie zacięta, pytanie kto obok Reading i QPR ? Wigan? Stoke? Villa?

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

nie spodziewałem się tego po nim :whistling:

Powinien dostać taką karę jak Suarez w zeszłym sezonie :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Ruch nie spadnie :wink::wink::wink:

oczywiście, że nie :wink:

:naughty:

Opublikowano
Newcastle - Sunderland co za mecz:slina:

jak to derby

a Di Canio nieźle szalał

w BBC sobie z niego niezłe jaja robili - prezenter poprosił o ten garnitur :decayed:

i tak jak dopisał Akjam

brama na 3-0 (Vaughan) to na pewno gol kolejki, a kto wie, czy nie rundy wiosennej

walka o utrzymanie będzie zacięta, pytanie kto obok Reading i QPR ? Wigan? Stoke? Villa?

nie no, Wigan na pewno nie

maja talent do koncowek - cos pamietam z zeszlego roku

stoke to dosc mozliwe, choc mi najbardziej pasuje villa

choc bedzie ich szkoda, bo tam jest kilku naprawde fajnych grajkow, ktorzy po prostu sie pogubili z forma

Benteke, NZogbia, Agbonlahor fajnie czasem zagra Bannan

to jednak za malo na tym etapie, wg mnie

a do tego kalendarz - MU, Sunderland z wariatem Di Canio, Chelsea i ostatni mecz (pewnie o zycie) z walczacym Wigan

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ----------

Arsenal Everton świetna piłka, ale jak to czasem bywa, bez bramek

dobre spotkanie, naprawdę kawał niezłego futbolu

Opublikowano

z innej beczki- Bayern w połfinale pucharu Niemiec- 6:1, hattrick Gomeza po 6 minutach, chyba polecił się na mecz z farsą :decayed:

Opublikowano
z innej beczki- Bayern w połfinale pucharu Niemiec- 6:1, hattrick Gomeza po 6 minutach, chyba polecił się na mecz z farsą :decayed:

przyznam że kompletnie to przepuściłem, widziałem tylko jakąś wzmiankę

ale dzisiaj mi kumpel z Niemiec właśnie mówił, co Gomez zrobił

podobno siekierezada

ależ będzie mecz .......:kox:

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 07:54 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2013 at 21:20 ----------

nieźle Luiz z Chelsea wczoraj pyknał .....

:shock3:

http://i.minus.com/ibnlbRNodDwFDq.gif

Opublikowano

Takie bramki można oglądać w nieskończoność... :kox:

Opublikowano

Wczoraj Valecia zapodala Maladze 4 bramki w 6 minut :facepalm::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.