Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Platformy łączą się razem od marca - o ile jeśli masz 'enke' bedziesz musiał dopłacić 40 zł by miec kanały z cyfry. U cyfry niby za friko kanały enkowskie

chudy13101980 - jak długo kibicujesz już City? :kox:

czemu taka cisza o Miliku? Wszedł na 5 min i dotknął piłki!! :naughty:

Gdzieś od 2009r.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nikt nie pisze, że Polska wygrała 4:1 z Rumunią :decayed:. Podobno dobrze zagrali, a to piłkarze wyłącznie z Ekstraklasy :naughty:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

Platformy łączą się razem od marca - o ile jeśli masz 'enke' bedziesz musiał dopłacić 40 zł by miec kanały z cyfry. U cyfry niby za friko kanały enkowskie

chudy13101980 - jak długo kibicujesz już City? :kox:

czemu taka cisza o Miliku? Wszedł na 5 min i dotknął piłki!! :naughty:

Gdzieś od 2009r.

To rok po tym jak Szejki przejęły :kox:.

Opublikowano

Nie marudź, wiadomo że najlepsze kluby w europie to Real, MC i PSG :naughty:

wow

mocne to było, nie powiem ...

Opublikowano
Boruc zagrał bdb mecz, forma idzie w górę, z resztą Święci od jakiegoś czasu wyglądają coraz lepiej....

Walka o utrzymanie będzie chyba bardziej pasjonująca niż o mistrzostwo :decayed:

The Reds też coraz lepiej wyglądają.... najbliższe starcie z Citizens chyba nie ma faworyta :whistling:

chciałoby się napisać: a nie mówiłem... :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Właśnie.

Nie marudź, wiadomo że najlepsze kluby w europie to Real, MC i PSG :naughty:

wkrótce również QPR :wink:

Nie, wybrałem po jednym z każdego kraju - Włosi i Niemcy nie mają takich klubów. Bardziej do tej listy bym dopisał Andźy Machacośtam, ale jeszcze wyników nie mają. Aaa, ja City kibicuję odkąd mają sponsora i lepiej grają od Chelsea. Jak QPR zbuduje konkret ekipę to szybko zmienię upodobania :kox:

Opublikowano
Nikt nie pisze, że Polska wygrała 4:1 z Rumunią :decayed:. Podobno dobrze zagrali, a to piłkarze wyłącznie z Ekstraklasy :naughty:

Noooo piękna tiki-taka była xD

Ciekawe jak dzisiaj "pierwszy garnitur" się zaprezentuje ;)

Opublikowano

Też jestem ciekaw. :naughty: Borubar chyba wyjdzie w pierwszym składzie. :wink:

Opublikowano

Lewy do Bayernu?? :polew: Oby nie :facepalm:

Opublikowano

w sumie trudno powiedziec

czy do filmow na YT

czy do strefy smiechu (bardziej usmiechu, tym razem)

zadecydowalem jednak, ze Becks to przede wszystkim swietny pilkarz

wiec niech bedzie tutaj

wizja Guya Ritchiego :wink:

Short film directed by Guy Ritchie starring David Beckham - H&M Spring 2013 - YouTube

Opublikowano

jak tam pany, kto oglada kompromitacje (po raz enty) naszych orłów? ja zeby sie nie denerwowac to sobie tylko sledze wynik na wp :decayed:

Opublikowano

Coś ten "pierwszy garnitur" baty dostaje.Niezłe buraki.

Opublikowano
:facepalm: nic nowego
Opublikowano

Dziady zawsze będą dziadami... Ciekaw jestem co pokażą z Ukrainą... :whistling:. Dobrze, że już we wtorek LM wraca :decayed::naughty::kox:.

Wawrzyniak zawsze jest pewny :naughty:. Filar naszej obrony :jerk:

Opublikowano

w sumie to przyznam sie, ze naprawde jestem ciekaw jak cale to wariatkowo sie zakonczy ...

pozyjemy, zobaczymy, prawda ?

Manchester United face battle with Pep Guardiola over Borussia Dortmund striker Robert Lewandowski - Telegraph

Opublikowano

Zabierajcie go do Manchesteru :grin: W Bayernie Lewy nie potrzebny :whistling:

Opublikowano

w United też niezbyt potrzebny IMO :wink:

Opublikowano
w United też niezbyt potrzebny IMO :wink:

na United to on jest 100 razy za cienki :whistling:

Opublikowano
w United też niezbyt potrzebny IMO :wink:

na United to on jest 100 razy za cienki :whistling:

nic dodać nic ująć

Opublikowano

otóż to :wink: ale nie chciałem użyć aż takiego argumentu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.