Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

osobiście jakoś mnie ten Pedro nie przekonuje :kwasny:

no widzisz, a mi się wydaje że z Matą by stworzyli niezły duet - wymienność i mieszanina w środku by była masakryczna

ale wciąż, to pomocnik

a ja twierdzę, że teraz ktoś na szpicę by się przydał

Pedro w srodku?

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

osobiście jakoś mnie ten Pedro nie przekonuje :kwasny:

no widzisz, a mi się wydaje że z Matą by stworzyli niezły duet - wymienność i mieszanina w środku by była masakryczna

ale wciąż, to pomocnik

a ja twierdzę, że teraz ktoś na szpicę by się przydał

Moim zdaniem będzie to jeden z gorszych transferów MU.

Opublikowano

hm .....

To, co działo się tego lata, to dopiero wstęp do wojny, jaka może się rozegrać za rok, gdy Canal+ skończy się umowa na prawa do ligi angielskiej. Po ekstraklasie to najbardziej łakomy kąsek na polskim rynku.

może być niezły cyrk

http://www.sport.pl/pilka/1,64946,18585071,pilkarska-rewolucja-przed-polskim-telewizorem.html#MT_3zdj

Opublikowano

Pedro w Chelsea za 30mln

Opublikowano

no qrfa

http://www.bbc.com/sport/0/football/33989090

jak to się mówi - tisze jediesz, dalsze budiesz

Woodward błysnął :facepalm:

Opublikowano

Ale van Gaal uparł się na Mullera... :whistling: Znowu jakieś wieści na ten temat w necie... 85 mln... :decayed:

Opublikowano

Taaa.. czytałem

Mixed emotions szczerze mówiąc

Opublikowano

Dla mnie van Gaal to jest jakis niezrownowazony arystokrata.....gdzies kiedys czytalem ze nawet swoim dzieciom kaze do siebie mowic per Pan

Edytowane przez Damian

Opublikowano

van Gaal to jest jakis niezrownowazony arystokrata....

no co Ty :decayed:

nawet swoim dzieciom kaze do siebie mowic per Pan

to tak jak ja :grin:

:wink:

Opublikowano

SAF to byl gosc :wink:

Opublikowano

SAF to byl gosc :wink:

a to prawda, On tylko w szatni świrował :decayed:

Opublikowano

w Beckhama butem :wink:

Opublikowano

Suszarka itd itp :decayed:

Jeb.ne nc+ :facepalm:

Opublikowano

Nie bede sobie zycia marnowal nad mysleniem o polskiej lidze :decayed:

Opublikowano

Nie bede sobie zycia marnowal nad mysleniem o polskiej lidze :decayed:

Nie wiesz co tracisz :decayed:

Opublikowano

jeśli to prawda, to tylko żałować że już po pierwszym meczu MC - Ch

mam nadzieję, żę w drugim będzie miał 2 gole i ze 3 asysty

bardzo go ceniłem gdy grał w Londynie

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/bild-kevin-de-bruyne-pilkarzem-manchesteru-city/jt2j0d

Opublikowano

nie wiedziałem,że 1 mecz ligi hiszpanskiej przyjdzie mi ogladac na jakimś streamie zamiast jak zawsze w HD w nc+ :facepalm:

Opublikowano

Wihu tfardym czeba być a nie mientkim :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.