Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale była by ciekawa sytuacja gdyby UTD wygrało dwa ostatnie mecze i Guardiola oglądał by LM w internecie :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No chyba że ma NC+.

Opublikowano

No chyba że ma NC+.

:grin:

Swoją drogą City nieźle dali ciała w ostatnich meczach :whistling:

Opublikowano

Opublikowano

Mojemu Młodemu prezent z UK bardzo się spodobał. Do tego stopnia, że śpi w pełnym stroju ;)

c57432196c061c3dd2dcb95b5a611857.jpg

Opublikowano

Jest radość [emoji6]

Opublikowano

Ale była by ciekawa sytuacja gdyby UTD wygrało dwa ostatnie mecze i Guardiola oglądał by LM w internecie :kox:

Byłoby ciekawiej jeszcze gdyby van Gaal pozostał na swoim stanowisku :grin:

Opublikowano

Ale była by ciekawa sytuacja gdyby UTD wygrało dwa ostatnie mecze i Guardiola oglądał by LM w internecie :kox:

Byłoby ciekawiej jeszcze gdyby van Gaal pozostał na swoim stanowisku :grin:
Nawet mi nie gadaj ze ten ciupas mial by zostać jeszcze na nastepny sezon
Opublikowano

Ale była by ciekawa sytuacja gdyby UTD wygrało dwa ostatnie mecze i Guardiola oglądał by LM w internecie :kox:

Byłoby ciekawiej jeszcze gdyby van Gaal pozostał na swoim stanowisku :grin:

nawet nie gadaj :facepalm:

Opublikowano

Hummels i Sanches oficjalnie w Bayernie...

Btw. Ten drugi był, zdaje się, że głównym celem United :grin:

Opublikowano

Hummels i Sanches oficjalnie w Bayernie...

Btw. Ten drugi był, zdaje się, że głównym celem United :grin:

za ile ten Sanches przeszedł ? bo póki co to gwiazda jednego sezonu, a wołali za niego 50 baniek :facepalm:

Opublikowano

Ma bodajże 18 lat dopiero przecież... A kwota to 35 mln + bonusy za osiągnięcia...

Opublikowano

Ma bodajże 18 lat dopiero przecież... A kwota to 35 mln + bonusy za osiągnięcia...

to jest właśnie chore, że za takich młodych, którzy ledwo co pokazali płaci się tyle szmalu :kwasny:

swoją drogą, od MU chcieli chyba z 50 baniek :grin:

Opublikowano

Może ten dzieciak bardziej im potrzebny niż 3 składy Leicester :grin:

Swoją drogą takie chore ceny to efekt polityki transferowej dwóch klubów z hiszpanii i kilku z anglii z przed kilku lat... Teraz to norma, że należy płacić krocie za niewiadomo kogo...

Opublikowano

21:30

http://www.devilpage.pl/index/news/komentarze/46555/poczatek-spotkania-z-west-hamem-opozniony/



Może ten dzieciak bardziej im potrzebny

ta qtfa, zapewne

pamiętam innego takiego oszołoma, Bebe się nazywał

SAF go kupił podobno na podstawie jednej taśmy VHS

wydali co prawda mniej, bo 7 banieczek, no ale decyzja była doskonała

wg Wikipedii: W sezonie 2010/11 rozegrał łącznie tylko siedem spotkań i strzelił tylko dwa gole i Manchester United postanowił wypożyczyć go do tureckiego Beşiktaşu

potem szereg innych bzdurnych klubików :facepalm:

Opublikowano

ciekawe co zrobi luj jak będą przegrywać powiedzmy do 70 min.....

Opublikowano

Już mogli przegrywać więcej niż 1:0...

Opublikowano

Ma bodajże 18 lat dopiero przecież... A kwota to 35 mln + bonusy za osiągnięcia...

jestem ciekaw czy z transferem MU to nie były tylko plotki

Jeżeli nie, to pokazuje jak nieudolny jest dyretkor sportowy MU... bo przepłacać to on potrafi sporo :decayed:

Hated, adored, never ignored - M.U.F.C

130921311_sarxshq.jpg

1:1 :kox:

qrw, luj aż wstał z ławki :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.