Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marny popis.

Wysłane z s7 Edge

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaki ten MU dziś był daremny.

Rooney to się nadaje na trybuny razem z Pogba.

Wogole nie gryzą trawy.

Opublikowano

Inter vs Juve się zrobił mecz :kox:

Opublikowano

A prezes twierdzi ze losowanie na nim nie robi wrazenia a Real to klub jak wiele innych w Europie hehehe co ten koles cpa ?? A swoja droga to jakos czuje ze i tak ich bardziej BVB skrzywdzi niz Real ktory pewnie 2 skladem sobie wyjdzie.

Można się śmiać z Prezesa, można szydzić z tego co mówi... Faktem jednak jest że Legia dzisiaj dość mocno i daleko odjechała Polskim klubom... Gdzie jest Lech? Gdzie jest Wisła? To Lechia i Zagłębie próbują gdzieś gonić, ale bardzo im daleko... Legia gra słabo, nawet bardzo słabo, a mimo to nie przegrywa meczu w eliminacjach - na tle innych Polskich drużyn w europejskich pucharach to nie lada wyczyn takie wyniki z ogórkami (patrz Cracovia).

Na tą chwilę brakuje im dobrego grania, poza tym mają wszystko. Potężne zaplecze, komplet na trybunach, finanse, organizację i piłkarsko skład też całkiem ciekawy, brakuje kropki nad "i". Oby się wkręcili na czas to mogą być ciekawe mecze w lm :)

Odjechała Legia oj odjechała...............

Opublikowano

Widzieli bramki Grzegorza Bonina ?

Opublikowano

A co to za robok?

Wysłane z s7 Edge

Opublikowano

SM_6cb7d9babe7ff99d9.png?resize=600%2C63


.

początek średni, ale od 5 minuty się rozkręca :grin:

Opublikowano
  • Autor

A prezes twierdzi ze losowanie na nim nie robi wrazenia a Real to klub jak wiele innych w Europie hehehe co ten koles cpa ?? A swoja droga to jakos czuje ze i tak ich bardziej BVB skrzywdzi niz Real ktory pewnie 2 skladem sobie wyjdzie.

Można się śmiać z Prezesa, można szydzić z tego co mówi... Faktem jednak jest że Legia dzisiaj dość mocno i daleko odjechała Polskim klubom... Gdzie jest Lech? Gdzie jest Wisła? To Lechia i Zagłębie próbują gdzieś gonić, ale bardzo im daleko... Legia gra słabo, nawet bardzo słabo, a mimo to nie przegrywa meczu w eliminacjach - na tle innych Polskich drużyn w europejskich pucharach to nie lada wyczyn takie wyniki z ogórkami (patrz Cracovia).

Na tą chwilę brakuje im dobrego grania, poza tym mają wszystko. Potężne zaplecze, komplet na trybunach, finanse, organizację i piłkarsko skład też całkiem ciekawy, brakuje kropki nad "i". Oby się wkręcili na czas to mogą być ciekawe mecze w lm :)

Odjechała Legia oj odjechała...............

Nie, przegrywają znaczy się Wszyscy ich przeganiają hehe :)

Opublikowano

Jarko

idź spać

:decayed:

Opublikowano

Wolfsburg vs BVB ogląda ktoś? :wink4:

Opublikowano

odnośnie Evertonu i Koemana to ja bym sobie dał na wstrzymanie

za długo oglądam ten biznes by nie stwierdzić, że już tak jakbym to kiedyś słyszał

co sezon tak jest

a to WBA

a to Newcastle

a to Southampton

a to Leicester (przypadek wyjątkowy)

te wszystkie nazwiska, Pardew, O'Neill, Martinez czy tez Rodgers

co chwila ktoś błyszczy i się wydaje że jest absolutnym geniuszem i jak to daleko ten klub zajdzie

wyjątkiem okazał się tylko Ranieri, przy czym był to cud

coś co nie miało prawa się zdarzyć, się zdarzyło

i tak bywa, ślepej kurze itd itp

więc spokojnie i z Koemanem

mi również gra Toffies imponuje, lecz tejkitizi

10 kolejek, ćwiartka sezonu, popatrzymy i pomyślimy

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

A Wasilewski jak gra to gra :) 89' czerwona kartka

Opublikowano

Costa zaliczyl strzał w ryło :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jarko

idź spać

:decayed:

A Tobie co?
Opublikowano

Post o 3 w nocy. :wink:
Tylko to - peace :drunk:

.

tak nawiasne, to mając na uwadze ostatnie wyniki gamoni z Old Tr oraz w pamięci super silny zespół MK Dons, czy jakoś tak, to na dzisiejsze spotkanie przygotowałem się odwiedzając monopolowy

leży w zamrażarce

oby przeleżała w całości, bo może "uj szczelić" w połowie.....

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano
  • Autor

Post o 3 w nocy. :wink:

Tylko to - peace :drunk:

Tak wracam z pracy, co poradzę :)

Bieniek tu jeszcze zagląda? Co to się dzisiaj podziało w PP? :)

Opublikowano

Twaro : Robert Huth, czuli jednoosobowa niemiecka dywizja pancerna :decayed:

Skąd ten koleś to bierze :wink:

.

By chudy - uno !

.

By chudy: due

.

O f*ck

Nie nadążam :-)

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Ja też. :kox:

Opublikowano

Ciekawe co u Linekera na Twitterze :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.