Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kur... co ten Martial... znowu to spierd....

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

MU został na Old Trafford?? Chyba za małe tygodniówki mają!

Opublikowano

Nie rozumiem jak mógł ściągnąć Lingarda - jedynego chopa, który napedzał akcje w ofensywie.

Opublikowano

Wirus Arsenalu aktywny:
Alexis przychodzi do MU : przegrywamy.
Giroud przychodzi do Chelsea : przegrywają.

Opublikowano

Liverpool i Arsenal zbierają baty od Swansea, Chelsea od Bournemouth. Jak tu nie lubić PL? :)

Opublikowano

Opublikowano
3 godziny temu, Yuri22 napisał:

Liverpool i Arsenal zbierają baty od Swansea, Chelsea od Bournemouth. Jak tu nie lubić PL? :)

W każdej lidze zdarzają się niespodzianki, sęk w tym że w PL jest kilka topowych zespołów więc czasem wpadka któregoś murowana, zwłaszcza przy natłoku spotkań: liga, puchary, LM.
Bo weźmy Bundesligę czy Ligue 1  tam mamy max po 2 zespoły topowe, a w PL z 5 więc szansa na dużą niespodziankę automatycznie większa ;)
Potwierdzam liga niczego sobie, bardzo wyrównana, w tym roku City odjechało ale już dół tabeli pokazuje że walka o utrzymanie będzie do ostatniej kolejki, tak jak i o LM.
 

Opublikowano

Mysle ze.jeszcze 5 kolejek EPL i City bedzie.mialo majstra :)

Opublikowano

Majstra City to ma już od świąt.

Wysłane z S8

Opublikowano
18 minut temu, chudy13101980 napisał:

Majstra City to ma już od świąt.

Wysłane z S8
 

których? bo nie wiem jakiego jesteś wyznania  :decayed:   

Opublikowano

Niedaleko mam Jasną Górę więc nie może być inaczej,na wagary tam chodziłem :)

Wysłane z S8

Opublikowano
Niedaleko mam Jasną Górę więc nie może być inaczej,na wagary tam chodziłem [emoji4]

Wysłane z S8


I zobacz co z Ciebie wyrosło :decayed:
Opublikowano

Co poradzisz.

Wysłane z S8

Opublikowano
I zobacz co z Ciebie wyrosło :decayed:
Typowy, polski katolik ;)
Opublikowano
Co poradzisz.

Wysłane z S8


I tak wszyscy finalnie spotkamy się w tym samym miejscu ;)
Opublikowano
On 24/1/2018 at 11:13 AM, Kamyk said:

szczerze, to kompletnie tego nie rozumiem

są ME i MŚ, do tego CL i EL dla klubów

dochodzę jeszcze ligi i puchary w każdym kraju

a co to za twór i po co w to grać, ja nie wiem

jakby kalendarz był za mało zawalony - na moje bezsens

Zagadzam się co do tej Ligi narodów, chyba chodzi jedynie o robienie kapuchy, prawa telewizyjne itd... na moje to Euro i MŚ w zupełności wystarczają, elitarne rozgrywki (chociaż już też coraz to mniej elitarne, ale zawsze) 

Opublikowano

tu chodzi o kasę, dużą kasę nie jakieś drobne miliony..

Opublikowano
19 godzin temu, chudy13101980 napisał:

Majstra City to ma już od świąt.

Wysłane z S8
 

Matematycznie?

Opublikowano

Jak się Liv Tott podobało?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.