Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na spotkaniu w sobotę na Mokotowskich zadałem w sumie tylko 3 pytania

najmądrzejsze chyba było to, czy to będzie najnudniejszy sezon PL, biorąc pod uwagę zero osłabień mistrza i niewiarygodny poprzedni sezon

nie zgodził się z tym praktycznie nikt, Przemek dość mądrze przypomniał moc Chelsea czy MU jakiś tam czas temu, no ale najgłośniej protestowali Liverpoolowcy wymieniając jednym tchem imponujące wzmocnienia w bramce i w środku pola. to z kolei doprowadziło do stwierdzenia zaczerpniętego z Elvisa P - it is now or never

drugie było o Fabiana i w tym kontekście czy Juve będzie za rok szukać bramkarza nr 1

trzecie czy jadą z programem na Ślunsk ;)

generalnie atmosfera fajna, miło się siedziało i słuchało, fajni są i dają się lubić, szczególnie Pol

 

 

a poza tym

 

4

 

:decayed::decayed:

 

 

20180804_142118.jpg

20180804_141935.jpg

Edytowane przez Kamyk

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
18 minut temu, Kamyk napisał:

4

 

:decayed::decayed:

 

 

20180804_142118.jpg

20180804_141935.jpg

Tak jak piszesz ;)

Opublikowano

Barcelona zaoferowała 50 mln euro plus Yerry'ego Mine i Andre Gomesa za Paula Pogbę.

Reakcja Mou  :decayed:

 

 

 

giphy (1).gif

Opublikowano
6 godzin temu, stanley napisał:

Barcelona zaoferowała 50 mln euro plus Yerry'ego Mine i Andre Gomesa za Paula Pogbę.

Reakcja Mou  :decayed:

 

 

 

giphy (1).gif

Oficjalne info? 

Opublikowano

3  :)

Opublikowano

Stasiu a co nie piszesz gamońó jeden że pierwszy mecz już w ptk ???

To ja na urlopie wszystko sam sprawdzać muszę ????

 

 

20180807_133227.jpg

Opublikowano
15 minut temu, Kamyk napisał:

Stasiu a co nie piszesz gamońó jeden że pierwszy mecz już w ptk ???

To ja na urlopie wszystko sam sprawdzać muszę ????

 

 

20180807_133227.jpg

Przecież odliczam  ;)

Opublikowano

Dobrze ze Twaro wrócił do ncplus :)

Opublikowano
Godzinę temu, Kamyk napisał:

Stasiu a co nie piszesz gamońó jeden że pierwszy mecz już w ptk ???

To ja na urlopie wszystko sam sprawdzać muszę ????

 

 

20180807_133227.jpg

Jak można tego nie wiedzieć ? że sezon rusza w piątek.

 

BTW 

Trzeba by się zgadać i razem uderzyć na Old Trafford! 

Opublikowano

Pajda, jestem na tak  ;)  Kamyk ( jak widać) woli wygrzać stare kości, niż uderzyć w deszczową Anglię   :decayed:

Opublikowano
11 minut temu, stanley napisał:

Pajda, jestem na tak  ;)  Kamyk ( jak widać) woli wygrzać stare kości, niż uderzyć w deszczową Anglię   :decayed:

Osh Ty........

Opublikowano
21 minut temu, Kamyk napisał:

Osh Ty........

:grin:   

Opublikowano

Tomek, stawiam wejście do The Bishop Blaize :)    :naughty:   w ramach przeprosin :decayed:

Edytowane przez stanley

Opublikowano
8 minut temu, stanley napisał:

Tomek, stawiam wejście do The Bishop Blaize :)    :naughty:   w ramach przeprosin :decayed:

To gdzieś w Ustce?

;)

Opublikowano
2 minuty temu, Kamyk napisał:

To gdzieś w Ustce?

;)

tam nie ma lotniska do GBR  :decayed:

może być Modlin, a lepiej Pyrzowice  ;)

Opublikowano
8 godzin temu, pajda napisał:

Jak można tego nie wiedzieć ? że sezon rusza w piątek 

Widocznie można 

Masz z tym jakiś problem?

 

Opublikowano

2

Opublikowano
8 godzin temu, stanley napisał:

Pajda, jestem na tak  ;)  Kamyk ( jak widać) woli wygrzać stare kości, niż uderzyć w deszczową Anglię   :decayed:

Rezerwować już lot?

Październik - Everton

Listopad- crystal palace

?

Opublikowano
52 minuty temu, Kamyk napisał:

2

B)

Opublikowano
42 minuty temu, pajda napisał:

Rezerwować już lot?

Październik - Everton

Listopad- crystal palace

?

lepiej chyba jechać na Everton, poza tym fajnie było by za jednym razem zaliczyć jakieś dwa szpile, jeden na OT drugi gdzieś niedaleko :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.