Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiceprezes Hutnika jest wielkim fanem Milanu, często bywa na meczach :)

pozazdrościć :slina:

liczyłem na Milan w grupie z Wisełką w LM :decayed:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 21:42_________________________________________________http://www.milanclubpolonia.pl/ niezła już ilość członków jest w fanklubie :)

p.s. ja kibic ACM od 1990 roku :cool1:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiceprezes Hutnika jest wielkim fanem Milanu, często bywa na meczach :)

pozazdrościć :slina:

liczyłem na Milan w grupie z Wisełką w LM :decayed:

ja liczyłem, że któraś z drużyn wpdanie na Atletico :kox::naughty:

Opublikowano

:notworthy: Gdybyś jeszcze tylko nie był za R22 to... :naughty: :naughty: :naughty:

to...? :decayed:

Wisłę to za czasów Kulawika

Opublikowano

true

Drogba- pewnie jakieś 90kg samych mięśni, a zaliczył niezła glębę :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 21:51_________________________________________________

:notworthy: Gdybyś jeszcze tylko nie był za R22 to... :naughty: :naughty: :naughty:

to...? :decayed:

Wisłę to za czasów Kulawika

Kulawika piłkarza? :decayed:

Opublikowano

kapitana piłkarza :good:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 21:58_________________________________________________i unimila

Opublikowano

kapitana piłkarza :good:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 21:58_________________________________________________i unimila

pamiętam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Podobała Ci się jego gra czy te obfite loczki :naughty: :naughty: :naughty:

BTW Wybrałbym się kiedyś na jakiś fajny meczyk... Ale nie na GD... Derby Rzymu, Mediolanu albo coś z LM :)

Opublikowano

to że z Olkusza jest :wink4: no grał jak na tamte czasy nieźle z tego co pamiętam :decayed:

ja jak się dorobię to na 100 na takie meczyki :>

Opublikowano
  • Autor

HA, już niedługo jadę tam na wyjazd :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Podobała Ci się jego gra czy te obfite loczki :naughty: :naughty: :naughty:

BTW Wybrałbym się kiedyś na jakiś fajny meczyk... Ale nie na GD... Derby Rzymu, Mediolanu albo coś z LM :)

M.U - Liverpool - gdyby "the reds" choć raz walczyli za mojego życia o mistrzostwo :decayed:

Opublikowano

HA, już niedługo jadę tam na wyjazd :naughty: :naughty: :naughty:

gdzie? :mysli:
Opublikowano
  • Autor

Podobała Ci się jego gra czy te obfite loczki :naughty: :naughty: :naughty:

BTW Wybrałbym się kiedyś na jakiś fajny meczyk... Ale nie na GD... Derby Rzymu, Mediolanu albo coś z LM :)

M.U - Liverpool - gdyby "the reds" choć raz walczyli za mojego życia o mistrzostwo :decayed:

Nie nie, tylko nie do Anglii :thumbdown:

HA, już niedługo jadę tam na wyjazd :naughty: :naughty: :naughty:

gdzie? :mysli:

Do Olkusza :naughty:

Opublikowano

Podobała Ci się jego gra czy te obfite loczki :naughty: :naughty: :naughty:

BTW Wybrałbym się kiedyś na jakiś fajny meczyk... Ale nie na GD... Derby Rzymu, Mediolanu albo coś z LM :)

M.U - Liverpool - gdyby "the reds" choć raz walczyli za mojego życia o mistrzostwo :decayed:

Nie nie, tylko nie do Anglii :thumbdown:

HA, już niedługo jadę tam na wyjazd :naughty: :naughty: :naughty:

gdzie? :mysli:

Do Olkusza :naughty:

wiem, wolałbyś ARG lub BRA :gwizdanie:

ja bym wolał anglię :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tam jechać na mistrzostwa - MARZENIE :slina:

Opublikowano

Tam jechać na mistrzostwa - MARZENIE :slina:

na pewno :naughty:

masz szansę na 2014 :decayed:

Opublikowano

wiem, wolałbyś ARG lub BRA :gwizdanie:

ja bym wolał anglię :wink4:

można do Anglii skoczyć, odwiedzić Mediolan i na karnawał do Rio na imprezkę :kox:
Opublikowano
  • Autor

Tam jechać na mistrzostwa - MARZENIE :slina:

na pewno :naughty:

masz szansę na 2014 :decayed:

Wiem... Ale u Nas na Euro nie łatwo sie dostać co dopiero tam...

Opublikowano

pamiętam że pierwszym klubem jakiemu kibicowałem :przebiegly: był GKS z Jojko w bramce

Opublikowano

wiem, wolałbyś ARG lub BRA :gwizdanie:

ja bym wolał anglię :wink4:

można do Anglii skoczyć, odwiedzić Mediolan i na karnawał do Rio na imprezkę :kox:

dzień jak co dzień :decayed:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 22:37_________________________________________________

pamiętam że pierwszym klubem jakiemu kibicowałem :przebiegly: był GKS z Jojko w bramce

:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.