Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

:good: :good:

apropos Ligi Typerów - można obstawiać do godziny 16.00 danego dnia Panowie z tego co mi wiadomo więc coniektórzy dowalili :wink4:

ZESTAW #9 20 październik

...

20:51 :gwizdanie:

obstawiłem tylko mecze środowe :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś namiary gdzie na cyfrze+ można obejrzeć jakiś mecz LM :?:

Dobra mam : MU - Bursaspor kanał 338

na 7 masz Inter- Tottenham
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem mecz Barcy z Kopenhaga ... i musze powiedziec ze jestem troche przygnebiony tym co ostatnio gra ten zespol. Nie wiem z czego to wynika ale w tym sezonie nie widziaelm dobrego meczu od A-Z w ich wykonianiu , graja zrywami... Nie poznaje Davida Villi , najskuteczniejszego napastnika w Europie... gra przecietnie , nie potrafi przyjac pilki , chodzi zagubiony. Nie mam pojecia o co tam chodzi.

Wazne ze wygrali 2:0 (Messi) ale nic ciekawego w 2giej polowie nie bylo. W pierwszej..chyba 3 bramki ze spalonego padly dla Barcy i rzeczywiscie sytuacji mieli na 5:0 , druga bardzo przecietnie . Kopenhaga mogla wyrownac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca grała do 72min bez operatora (czyt. Xavi)

Rzeczywiście w tym sezonie szału nie ma, ale szczyt formy będzie na przełomie października i listopada...podobno :)

Zobaczymy :)

Visca el Barca

:kox:

Nie jestem fanem Barcy, ani Realu, ale najbliższe 2-3 sezony będą należały do "królewkich"

Od kilku dobrych lat zauważyłem w Primera Division tendencję dominacji jednego z wielkich klubów przez 2-3 lata

Podium z ostatnich 6 lat:

Primera División 2004/2005 – FC Barcelona – Real Madryt – Villarreal CF

Primera División 2005/2006 – FC Barcelona – Real Madryt – Valencia CF

Primera División 2006/2007 – Real Madryt – FC Barcelona – Sevilla FC

Primera División 2007/2008 – Real Madryt – Villarreal CF – FC Barcelona

Primera División 2008/2009 – FC Barcelona – Real Madryt – Sevilla FC

Primera División 2009/2010 – FC Barcelona – Real Madryt – Valencia CF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca grała do 72min bez operatora (czyt. Xavi)

to tylko jeden zawodnik , jest Thiago , Jest Iniesta ma go kto zastapic. Nie moze byc tak ze druzyna bazuje na genialnym podaniu Xaviego a jak nie to sie meczy pocac akcje takie ze zal patrzec. Czegos brakuje...moze glodu sukcesu ? Cos maszyna nie moze zatrybic. Za dlugo ogladam ta druzyne by nie zauwazyc ze nie moga wskoczyc na swoj poziom .

stanley masz troche racji taka jest LA Liga, obys sie pomylil co do Realu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca grała do 72min bez operatora (czyt. Xavi)

to tylko jeden zawodnik , jest Thiago , Jest Iniesta ma go kto zastapic. Nie moze byc tak ze druzyna bazuje na genialnym podaniu Xaviego a jak nie to sie meczy pocac akcje takie ze zal patrzec. Czegos brakuje...moze glodu sukcesu ? Cos maszyna nie moze zatrybic. Za dlugo ogladam ta druzyne by nie zauwazyc ze nie moga wskoczyc na swoj poziom .

stanley masz troche racji taka jest LA Liga, obys sie pomylil co do Realu :tongue4:

wg mnie Iniesta jest ciutkę lepszy niż Xavi. Stosunek 51% d0 49% dla Iniesty; obydwaj to geniusze.

Całe życie czekam, żeby w MU zagrał podobny zawodnik :)

Dzisiaj chociaż Anderson zagrał dobry mecz. Biegał od szesnastki do szesnastki, wychodził do piłki, odbierał itd. Evra i Nani też spoko.

Cała reszta średni poziom :(

Bursaspor, czy jak się to piszę w ogóle nie gral ( jak polscy kopacze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widziałeś kiedys słaby mecz Xaviego he? :)

Bo ja nie...

Iniesta jest młodszy...jeszcze będą z niego ludzie:)

Co do Realu Madryt...jeszcze w tym sezonie muszą uznać dominację Barcelony :) niestety :) taka kolej rzeczy

MMCV zgadzam się z tobą że Barcelona nie może wskoczyć na swój poziom ale jest coraz lepiej. Druga połowa meczu z Valencia coś tam udowodniła.

Boję się tylko pomyśleć co będzie jak zespół zaskoczy i Villa się przełamie.

Pomoc Joao Moutinho i Xavier Pastore mają zostać kupieni. Wtedy to będzie KOX :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...