Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak PO wygra to stracę nadzieje w Polaków i na lepsze jutro... :hi:

na bank wygraja raczej :wink4:
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 848,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak PO wygra to stracę nadzieje w Polaków i na lepsze jutro... :hi:

na bank wygraja raczej :wink4:

nie kracz :decayed:
Opublikowano

tak, PO wygra, pozamyka stadiony i wtrąci kibiców w lochy :polew:

Opublikowano

pamiętajcie że dzisiaj jest na Orange Sport mecz Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz live :gwizdanie:

Opublikowano

pamiętamy :naughty:

oby mi wstydu nie przynieśli :facepalm:

:decayed:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 16:18_________________________________________________28min i 2:0 dla Arki :wallbash:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 18:00_________________________________________________2:1 :kox:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 18:01_________________________________________________3:1 :kwasny:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 18:03_________________________________________________4:1 :shocked:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 18:08_________________________________________________ależ piękny gol na 4:2 .....co chwila gole :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

hehe nadążasz pisać? :decayed: Coś słabo z obroną u Was :mysli: będzie 4-4 :gwizdanie:

Opublikowano

Zawisza :polew:

Opublikowano

Zawisza :polew:

zgadzam się ..... dzisiaj to co pokazali to śmiech na sali :wallbash:

Arka zagrała jak za najlepszych czasów w Ekstraklasie, a Zawisza zagrał jak za najgorszych czasów w IV lidze :gwizdanie:

Opublikowano

k**wa stracone 90min :decayed:

Opublikowano

na szczęście lider zachowany :heat:

w końcu to pierwsza porażka ,jak na beniaminka to i tak nieźle :decayed:

Opublikowano

dobry meczyk, więcej takich w choćby w Esktraklasie :good: podobała mi się Zawisza, bez kalkulacji do przodu, troszkę obrona zagrała słabiej no ale pewnie trema przed milionami kibiców Orange Sport,

z tego co widziałem to różnica między Ekstraklasą a 1 L jest taka: Ekstraklasa to cinkciarze, lenie, kombinatorzy, a 1L to wybiegani, walczący piłkarze, do przodu ale to tylko cząstkowa opinia i to dosłownie po jednym meczu z 1 Ligi jaki miałem okazję oglądać

jednak poziom jest troszkę mniejszy, gra się tak jak przeciwnik pozwala, no i trener Z, Kubot to chyba ojciec tego tenisisty, tak? :mysli:

Opublikowano

podobała mi się Zawisza, bez kalkulacji do przodu, troszkę obrona zagrała słabiej no ale pewnie trema przed milionami kibiców Orange Sport,

podobał :cool1:

no i trener Z, Kubot to chyba ojciec tego tenisisty, tak? :mysli

tak

Opublikowano

2 najbliższe kolejki bardzo ciężkie :disgust:

u siebie z Polonią Bytom i wyjazd do Szczecina na Pogoń :kox:

Opublikowano

podobała mi się Zawisza, bez kalkulacji do przodu, troszkę obrona zagrała słabiej no ale pewnie trema przed milionami kibiców Orange Sport,

podobał :cool1:

no i trener Z, Kubot to chyba ojciec tego tenisisty, tak? :mysli

tak

10 pkt za czujność :decayed:

Opublikowano

podobał mi się Wisła? :mysli:

Zawisza to On...rycerz Zawisza Czarny :gwizdanie:
Opublikowano

Beckham do PSG :mysli:

Opublikowano

też słyszałem o tym... :przebiegly: grał w Milanie za Leonardo

Opublikowano

nasi wypełnili na niebiesko-biało-czarno klatkę w Gdyni :kox:

arka-gdynia-zawisza-bydgoszcz-by-aqatka-29340.jpg[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 23:49_________________________________________________http://www.arka-tv.pl/arka-zawisza-5-2-skr%C3%B3t

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.