Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Macie rację. Wczoraj ta piłka naprawdę fajnie chodziła. Tyle że to mogło być pozorne - Jose mógł dać komendę dać im pograć bo swoje vo trzeba i tak wcisniemy przez Hazarda i Fabra.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tuchel nowym trenerem BVB od przyszłego sezonu... Ciekawe gdzie pójdzie Klopp :eusathink: Mówi się, że ma zrobić sobie rok przerwy... Czyżby miał zastąpić Pepa G. ? :decayed:

Opublikowano

najpierw skrót Chelsea - MU

potem wywiady i analiza (koło 15 minuty)

i przesadzają obydwaj

nie było faulu na Falcao, a Herrera sporo podkolorował

Opublikowano

nie było faulu na Falcao, a Herrera sporo podkolorował

niestety nie, choć wielu sędziów wskazałoby na wapno :wink:

szkoda, że Roo nie grał w napaści :kwasny: Falcao wydaje się być za słaby fizycznie... :wink:

Opublikowano

a wiesz, nie lubię

grali tak jak powiedział LvG - najlepszy mecz w sezonie

szkoda tylko że bez remisu, bo na pewno zasłużyli

a po co Herrera to robił, to nie wiem

potem będą psy wieszać jak na Youngu w zeszłym sezonie

komu to potrzebne?

Opublikowano

a po co Herrera to robił, to nie wiem

niestety robią tak wszyscy :facepalm:

Jedynie w naszej lidze podwórkowej nikt,nigdy nie symulował:

grało się z rozwalonym nosem, skręconym stawem skokowym czy wybitym palcem,

Wynik i honor był ponad ból :)

Edytowane przez stanley

Opublikowano

no cóż - to se ne vrati :)

Opublikowano

no cóż - to se ne vrati :)

ostatnio przystanąłem żeby zobaczyć jak grają bajtle do szkolnym boisku - jakby wprowadzić im cenzurę, to na boisku panowałaby cisza :facepalm:

Opublikowano

Wiesz przyznam że z nami to Miodek też nie grał.....

Opublikowano

Wiesz przyznam że z nami to Miodek też nie grał.....

nie wyglądało to tak, jak teraz :kwasny:

PS. Murinio :wink: coś ostatnio spokojny, nie uważasz ? :kwasny::)

Opublikowano

a przejdę się

pewnie jutro mój starszy będzie rżnął w gałę

looknę jak dam radę

zdam raport :wink:



PS. Murinio :wink: coś ostatnio spokojny, nie uważasz ?

wie że wygra

tak to oceniam

i nie słyszałem go jak odpadł z PSG

więc trudno mi ocenić to ostatnio

ligę ma już załatwioną

znowu się bedzie chełpił .....

ale dobry jest, trzeba przyznać

choćby takiego Schurrle się pozbyć, trzeba być wizjonerem


.




A to analiza Majkela
Krótko mówiąc they are the champions
http://okonski.blog.tygodnikpowszechny.pl/2015/04/19/hazard-czyli-piekny-wsrod-bestii/#more-142
Opublikowano

Fajne

Usmiechnalem się od rana :-)

Opublikowano

Jak tam dzisiaj obstawiacie wyniki? :wink4:

Opublikowano

Bayern-Porto 3:0

Barcelona-PSG 2:0

Edytowane przez Bieniek

Opublikowano

Bayern-Porto 3:0

Barcelona-PSG 2:0

Oby tak :P

Ponoć Ribery i Robben mają być zdolni na drugą połowę w razie "w"...

Opublikowano

nie wydaje mi się by Porto wypuściło awans z rąk

ale mecz szykuje się fantastyczny

http://rafalstec.blox.pl/2015/04/Na-co-choruje-Bayern.html#blog

Ja nie jestem pewny tego, że Porto ma awans zagwarantowany :wink4:

Bayern-Porto 3:0

Barcelona-PSG 2:0

Bayern nie ma nic do stracenia i jak wyjdą w składzie mega ofensywnym to dadzą radę. :good:

Co do Barcy to tutaj raczej sprawa przesądzona :wink4:

(...)

ale mecz szykuje się fantastyczny

Oby! :kox:

Opublikowano

Bayern-Porto 3:0

Barcelona-PSG 2:0

Oby tak :P

Ponoć Ribery i Robben mają być zdolni na drugą połowę w razie "w"...

Wydaje mi się że sama druga połowa im nie wystarczy.

Ale oba rewanże zapowiadają się ciekawie i dalej się zastanawiam który obejrzeć hmmm

Opublikowano

Słabym punktem Porto jest to że wszystko co wpadło było po mega wtopach w BM

Ale wystarczy zaparkować autobus.......

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.