Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgadzać sie nie musisz czasami niestety wygrywają farciarze

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No dlatego Realowi życzę obrony tytułu ;-)

Będzie ciężko, ale nie jest to niemożliwe :-)

Benzema wróci, zawsze będzie możliwość zmiany, Bale no i Modric to jest ból

Opublikowano

I co z tego że nie będzie Modricia czy Bale? Real nie ma rezerwowych? Jak wypadnie im 2-3 zawodników z pierwszego składu to gra siada od razu?

Opublikowano

Widzę, że masz problem z Realem.

Wczoraj pokonał Atletico po tych 7 felernych meczach, więc nie musisz się czepiać

Opublikowano

Nie mam problemu z Realem, mimo że nie darzę ich sympatią... Żeby nie było to nie kibicuję żadnemu klubowi z Hiszpanii ;)

Opublikowano

Monaco swoją grą klepało siebie :)

Ciekawe czy losowanie będzie ustawione pod finał Bayern - Real lub Barca - Real?

Aaa czyli jakby nie było to i tak według Ciebie bedzie ustawione :)

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

W ostatnich kilku latach niektóre zespoły zbyt często trafiają na siebie co nie znaczy, że tak uważam, no chyba, że Ty tak uważasz :)

Dla mnie to bez znaczenia na kogo trafi Juve - jeśli chce się wrócić na właściwe w europejskiej piłce miejsce to trzeba wygrywać z każdym bez względu na sytuację w klubie.

Szczęście nie zawsze sprzyja lepszemu - wiadomo: każdy z nas woli żeby te szczęście sprzyjało jego drużynie, ale czasem jak oglądam grę Juve to wolałbym jednak żeby tego szczęścia było mniej a więcej umiejętności.

Zobaczymy co przyniosą nam półfinały - oby to były mecze na najwyższym poziomie :)

Edytowane przez Biszczan

Opublikowano

(...) Zobaczymy co przyniosą nam półfinały - oby to były mecze na najwyższym poziomie :)

Też tego oczekuję :good:

Opublikowano

Oficjalne, służbowe auto Lewego :)

958200630-bayern-spieler-PPef.jpg

2008176483-bayern-dienstwagen-audi-saiso

Ja mam nadzieje ze skopią w półfinale Barce, a w finale żeby spotkali się z Juve.

Opublikowano

Ogląda ktoś LE?

Matko co robi Beto w tej bramce

Krycha gra stopera

Opublikowano

Matko co robi Beto w tej bramce

jakby to nazwać... ? kabaret ? :facepalm:

Opublikowano

Powtórka z rozrywki,to ewidentnie jego dzień

Opublikowano

Powtórka z rozrywki,to ewidentnie jego dzień

myślałem, że wleci do bramy :grin:

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

o jaaaaa :grin::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Ło matko święta, x3

Ale brama za***ista wyszła ?

Opublikowano

ZNowu wleciał do bramki... :decayed: ALe Hulk misztrz!

Opublikowano

przyznam że LE oglądam z lekkim przymrużeniem oka, a do tego po większej i to niejednej whisky

jaja jak berety, bo lookam na multi kanale

mało że nie za dużo kumam, to co chwila mi mecz zmieniają

pierdolca można dostać, ale zabawa przednia - polecam !!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Mam tylko nadzieję, że ruscy nie przejdą, wszyscy tylko nie oni :wink:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Mam tylko nadzieję, że ruscy nie przejdą, wszyscy tylko nie oni :wink:

ajlowju....... :wink:

https://twitter.com/EuropaLeague/status/591545385514094592/photo/1

W pierwszym półfinale zmierzą się FC Barcelona z Bayernem Monachium

W drugim Juventus Turyn z Realem MadrytPierwsze mecze zostaną rozegrane 5 i 6 maja, rewanże odbędą się 12 i 13 maja.

Finał 6 czerwca na Stadionie Olimpijskim w Berlinie.

Edytowane przez Kamyk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.