Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba bez zaskoczenia :)

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba bez zaskoczenia :)

denerwuje mnie to od kilku kolejek :grin:

Opublikowano

zauważono :wink:

Opublikowano

z wołowskim jestem od zawsze na bakier

za bardzo się podnieca Farcą

Opublikowano

JUVENTUS 33 SCUDETTO :D.
Grazie ragazzi :D.
4 z rzędu
Teraz czas na Real

Edytowane przez Skyliner89

Opublikowano

żółta kartka dla kolegi, jego post zniknął, następnym razem post zostanie, zniknie kolega :decayed:

Opublikowano

żółta kartka dla kolegi, jego post zniknął, następnym razem post zostanie, zniknie kolega :decayed:

wnioskuję o usprawiedliwienie

z tego co wiem, urodziła się koledze córka, więc miał wielki powód by świętować

zakładam tylko, że nie Księżna Kate była matką, bo to by oznaczało że mamy niezłe znajomości w klubie :)

ze swojej strony rzecz jasna serdecznie gratuluję, wspaniała sprawa być tatą

Opublikowano

żółta kartka dla kolegi, jego post zniknął, następnym razem post zostanie, zniknie kolega :decayed:

wnioskuję o usprawiedliwienie

z tego co wiem, urodziła się koledze córka, więc miał wielki powód by świętować

zakładam tylko, że nie Księżna Kate była matką, bo to by oznaczało że mamy niezłe znajomości w klubie :)

ze swojej strony rzecz jasna serdecznie gratuluję, wspaniała sprawa być tatą

jestem mega tolerancyjny :wink:

PS. Oglądałem dzisiaj nudną Chelsea :wink: mecz rzeczywiście nudny, pewnie od kilku kolejek u buka nie można postawić na wygraną Chelsea 1:0 :grin:

Edytowane przez stanley

Opublikowano

a co do Chelsea, jakoś cicho więc może 3 słowa na krzyż

gratulacje - naprawdę uważam że zasłużyli na ten tytuł

spojrzałem w moje zapiski i wychodzi, że na top one wskoczyli gdy była 3 kolejka :)

potem raptem raz pozwolili by MC się z nimi zrównała punktami - 1 stycznia, 20 kolejka, po meczu ze Stoke (1-1)

sezon rozegrali rewelacyjnie, mądrze i cały czas wszystko Żoze kontrolował

najbardziej osobiście imponuje mi linia obrony, która w składzie Azpilicueta-Terry-Cahill-Ivanisevicnovic popełnia pół błędu w kwartale

co ciekawe, pomimo olbrzymich kłopotów kadrowych w napadzie, w zasadzie nie przeszkodziło to w wygrywaniu meczów

strach pomyśleć gdzie by byli, gdyby tak jak na początku sezonu grał Costa

pozostaje tylko się bać gdy wszyscy wrócą do formy, ale to już w następnym sezonie

znowu będzie wielka pogoń z The Blues, chyba trzeba się do tego przyzwyczaić na dłużej

i fajnie było zobaczyć w akcji Drogbę - jakby nie było, symbol tego klubu

V I V A C A M P E O N E S !!!!!!!

ps żenujące jest rzecz jasna to co pokazali w LM (szczególnie w kontekście stylu w jakim PSG odpadło z FCB) ale dziś fanom Chelsea nie psujmy ich dnia ......

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

to prawda - zasłużyli ;)

linia obrony - majstersztyk - szczególnie w ostatnich meczach :)

A tak się teraz zastanawiam czego/kogo najbardziej mi brakowało w tym sezonie,odpowiedź jest jedna:

walczącego Liverpoolu, w szczególności tego wilkołaka Suareza :kox:

Nie przepadam za gościem, ale przyjemnie oglądało się mecze The Reds rok temu :kox:

Opublikowano

Amen.Teraz czekać do nowego sezonu.Zmiany pewnie będą,Gerard,Toure itp.Liverpool bez Gerarda trochę dziwny będzie choć Chelsea bez Franka również przeżyła.

Wysłane z LG G Flex2

Opublikowano

Toure, Liverpool bez Gerarda, Chelsea Franka

kilka ikon, przywódców zniknęło, bądź zniknie....

czekam na zawodnika z wielkimi jajami w MU (szkoda, że takim nie jest Carrick), myślałem, że może Roo udźwignie ciężar,ale On po zwykłej wywrotce rozkłada ręce i szuka wzrokiem sędziego :kwasny:

Opublikowano

Phill Jones :naughty:

Opublikowano

Chyba Colins

Wysłane z LG G Flex2

Opublikowano

Oglądam, zakończy się chyba na 1:3 :kwasny:

Opublikowano

Taaaa

Spuchli

Opublikowano

Juve :kox:

Opublikowano

Real fatalnie

Sky -trzymam kciuki !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.