Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli liga w ogóle się odbędzie.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

?

Opublikowano

Strajk ma być i mają odwołać dwie ostatnie kolejki

Opublikowano

Czytałem o tym strajku.....japier@#$e to jest chore, cała Hiszpańska federacja jest chora. I pomyśleć, że chodzi o podział praw telewizyjnych....żenada

Opublikowano

dawno o tym pisałem porównując ich do EPL

szkoda słów

Opublikowano

Ten cały podział miał uratować Hiszpańskie kluby przed bankructwem więc o co im chodzi? Nie czaje tego. Wiadomo.....FCB i RMCF stracą natym najbardziej ale skoro w Angli to działa to czemu w Hiszpani miało by być inaczej?

Opublikowano

sam sobie odpowiedziałeś :)


.



Obiecałem parę fotek i krótką relację
743c89721f4365696a45ae593b216af7.jpg

60df88fd6062ab73ea246267c9f27c8d.jpg

c3eedb109ce3b6ddbb6a7ab61612163f.jpg

9e712f25c4e1ca448be2fec278878d3f.jpg

fd664aeca1bd909ad837e82dcf653fb8.jpg

3ff82d708cdfa07fd4249a0559c874d6.jpg

a jeśli cokolwiek można powiedzieć to chyba tylko jedno

na tego typu wydarzenie zawsze warto iść

fanem Napoli nie jestem, znam 3 zawodników, jak grają w lidze nie mam w ogóle pojęcia

ale szał na trybunach, reakcje kibiców, wrzask 55 tys ludzi jest niesamowity

i chociaż zawsze można narzekać, że miejsce nie najlepsze, że późno, że to czy tamto, to nieważne

bo ciary na plecach chodzą tak, że opisać tego słowami nie sposób

po prostu wspaniałe przeżycie

a na koniec zawsze można zjeść coś lokalnego


af8f4a459e291feb0e51169078cf2eb4.jpg

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Mówiłem , że Ci się spodoba :-) Gdybym miał taką możliwość to byłbym na każdym szlagierze Serie A, ale pozostaje to w mojej swerze niespełnionych marzeń :-) Valencia ładnie pocisnęła Real w 1. Połowie. Diego Alves po raz kolejny udowodnił że przydomek "Mr. Para penalty" nie jest przypadkowy :-)

Lazio znowu ciśnie u siebie. Ładnie rozegrali na 1:0. Inter nie gra źle, ale teraz po kontrowersyjnej czerwieni dla Mauriego grają w przewadze :-/

Hernanes kapitalnie z wolnego na 1:1 ale ujowo się zachował po zdobyciu gola [emoji107]

Widzieli bramki z meczu Korona - Ruch ? :naughty:

Obie ładne :-) Szkoda, że Korona obijała słupek i poprzeczkę bo też mogły być ładne brameczki.

Druga czerwona kartka tym razem dla Marchettiego. Schodzi Klose, wchodzi Berisha i broni pierwszy rzut karny w tym sezonie na korzyść Lazio wykonywany przez Icardiego. To jest szpil, a nie płaczkowanie podczas Gran Derbi :-)

Edytowane przez Biszczan

Opublikowano

to co

jak tam nastroje wśród Bayernowców?

jest nadzieja?

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Nadzieja umiera ostatnia

Opublikowano

są już gdzieś podane składy?

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Oficjalne składy będą na godzinę przed meczem...

A nastroje? No cóż, cuda się zdarzają... Jednak ostatnie 4 porażki z rzędu mówią wszystko... Mimo tego trzeba być z drużyną do końca ;)

Opublikowano

Racja - dopóki piłka w grze

Opublikowano

Cuda się zdarzają choć tutaj chyba nie ma co na to liczyć...

a jeśli cokolwiek można powiedzieć to chyba tylko jedno

na tego typu wydarzenie zawsze warto iść

fanem Napoli nie jestem, znam 3 zawodników, jak grają w lidze nie mam w ogóle pojęcia

ale szał na trybunach, reakcje kibiców, wrzask 55 tys ludzi jest niesamowity

i chociaż zawsze można narzekać, że miejsce nie najlepsze, że późno, że to czy tamto, to nieważne

bo ciary na plecach chodzą tak, że opisać tego słowami nie sposób

po prostu wspaniałe przeżycie

a na koniec zawsze można zjeść coś lokalnego


Wiadomo, że zawsze na żywo to jest właśnie to... A gdy już się jest obecnym na meczu "swojej" drużyny to szczyt doznań... :kox:

Kamyk co do Twojego pobytu na meczyku...Byłem już na wielu spotkaniach czy to reprezentacji czy klubowych i to nie tylko Naszych polskich drużyn...

Wiadomo, że zawsze na żywo to jest właśnie to! A gdy już się jest obecnym na meczu drużyny, której się kibicuje to już szczyt doznań kibicowskich...

:good:

Opublikowano

oglądanie na żywo ma jednak jeden poważny minus - nie ma komentarza Twaro

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

:decayed:

Dlatego zawsze później oglądam mecze z komentarzem bo jednak można coś przeoczyć poza komentarzem... :naughty:

Opublikowano

no i powtórek nie ma ;-)

Opublikowano

No to dzisiaj wygodnie na fotelu przed TV... :wink4:

Opublikowano

Co powiecie na pewny finał LM z Stambułu z przed kilku lat? Do przerwy 3:0... Czyli praktycznie już po meczu... A wyszło trochę inaczej... ;)

Opublikowano

nie miałbym nic przeciwko

dla dobra widowiska, niech się dzieje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.