Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma arivederci JUVENTUS, jest adios Real Madryt.
FORZA JUVE DO BERLINA :decayed: .

Będzie ciekawie w finale

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oglądałeś mecz? Może tak.się.gra, ale bok się.jak Barcelona zagra to samo tylko.ze trafi w bramkę chociaż 50 % sytuacji Realu.

Przykro mi ale akurat wtedy może się na 5 skończyć.

Aczkolwiek wolę żeby Lm wygrało juwe niż Barca

Opublikowano

Moze byc jak w finale me 2012

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Miałeś rację wtedy. Gratuluję

a teraz Barcelona zmiecie Juventus :decayed:

robię print screen :decayed:

Opublikowano

Ja wolałbym zeby to juve zmiotło farcelone łatwo nie bedzie ale jak pokonali real to niech pokażą, ze to nie przypadek

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

To, że Barcelona jest w gazie nie znaczy, że wygra LM.
Do finału ponad 3 tygodnie i wszystko może się zdarzyć.

Opublikowano

Garetha chyba żaden kolega z klubu nie podrzuci do domu...

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Racja. Zresztą całe to BBC bez formy. A próby wymuszenia 11 wręcz żenujące

Opublikowano

Wcale się nie podniecam tylko cieszę się, że to Juventus awansował po dobrej grze. (Tak samo mogę stwierdzić, że Ty napisałbyś: "a nie mówiłem?" gdyby strzelili pięć) Tydzień temu obie ekipy nie zagrały jakoś rewelacyjnie; Juve wykorzystało banalne błędy Realu i zwyciężył, a dzisiaj Włosi zagrali bardzo dobrze w obronie, Realowi zabrakło więcej szczęścia bo sytuacji mieli multum. Juventus mógł ich skarcić bo mieli mega setki, ale remis to bardzo dobry rezultat.

PS. Czekam aż Milan i Inter też wrócą do LM.

Forza Juventus!

Opublikowano

PS. Czekam aż Milan i Inter też wrócą do LM.

pewnie kilka lat oczekiwania... :wink:

i nie mam tutaj na myśli awansu do LM, a powiedzmy 1/4 finału :)

Opublikowano

Ciężko powiedzieć. Inter na papierze ma naprawdę dobrą ekipę, gorzej z Milanem (może ten Pan Bee albo Lee wyciagnie ich z kryzysu). Wolałbym żeby oba kluby ogarnęły się tak jak Juve, ale jak widać nie zawsze jest to możliwe ;-)

Opublikowano

Miałeś rację wtedy. Gratuluję

a teraz Barcelona zmiecie Juventus :decayed:

robię print screen :decayed:

chcesz wiedziec dokladny wynik?? :decayed:

Opublikowano

Dnipro i Sevilla w finale LE czy Napoli - Sevilla? ;-)

Opublikowano

z17914358Q,Real-Madryt-wszystkie-finaly-

Opublikowano

Widzialem to.....mistrzowskie :decayed:

Btw. Strajku nie bedzie w La Liga

Dnipro i Sevilla w finale LE czy Napoli - Sevilla? ;-)

Napoli - Sevilla i beszie HiszPanski superpuchar Europy

Opublikowano

Higuain ........ no masakra

Opublikowano

Dnipro- Sevilla...takze nie będzie dwóch wlosko-hiszpańskich finalow

Opublikowano

w przeciwieństwie do Realu przynajmniej Napoli gryzło murawę by strzelić

trudno

Higuain nie mógł się wstrzelić w obydwóch meczach - i poszło

Opublikowano

Zgadza się, jednak wygrał lepszy. I z tego co widzę dnipro juz jest z góry skazywane na porażkę w finale tak jak juve ale na szczęście tylko przez znafcuf :). Pamiętajmy ze to jest finał, piłka jest jedna a bramki są dwie ;) dobrej nocy

Opublikowano

w przeciwieństwie do Realu przynajmniej Napoli gryzło murawę by strzelić

trudno

Higuain nie mógł się wstrzelić w obydwóch meczach - i poszło

To fakt. Oglądałem II połowę i była walka. :good: Fajnie się ogląda takie mecze, gdzie jest otwarta piłka i sporo okazji.

Szkoda tylko, że w pierwszym spotkaniu bramka dla Ukraińców z ewidentnego spalonego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.