Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No pokozali ....

Katastrofa

wyebią go w końcu ? już top4 oddala się na horyzoncie

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 847,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chuśtawka

hm, no skoro tak twierdzisz, to niech tak będzie :decayed:

ale co ja tam wiem o ortografii

natomiast gdyby ktokolwiek to przepuścił, to polecam

http://www.fullmatchesandshows.com/2016/01/23/bbc-match-of-the-day-week-23-full-show/

pierwszy skrót od początku

widok półnagiego Lallany wpadającego w objęcia wariata Kloppa - lepszy niż Mastercard

Opublikowano

możesz nie wierzyć ale właśnie się zabierałem za pisanie tzw PS.

to co facet zrobił to jest miSZCZostwo

to co robi od początku sezonu, jet imponujące

stały wzrost formy, piękne asysty, świetne wejścia

Roy Hodgson doprawdy ma kogo wybierać myśląc o Eng reprze

a ta bramka, no cóż

pewnica do 2015 Top Goal Contest


.

Chel-Ars

rany jak oni biegają....... :ph34r:

Opublikowano

Cały czas myślałem, że Arsenal zgarnie tytuł w tym roku, jest ktoś oprócz MC, kto może im w tym przeszkodzić ?

Opublikowano

Hmmmm

Dowale jak łysy grzywką

Tott?

Opublikowano

Hmmmm

Dowale jak łysy grzywką

Tott?

jak będą na 3 miejscu to będzie wszystko :wink:

Opublikowano

Zapewne tym się skończy. Lecz póki co to świetnie mieszają w czubie

Opublikowano

Ja z niecierpliwością czekam na wyjazd MU-Leicester

Mam nadzieję, że do tego czasu Luja już nie będzie. Jak nie to zabieram dupną kartkę z napisałem: LVG Out :decayed:


Apropos dzisiejszego meczu,

cytat z weszło.com :

Osiemnasta minuta, Mertesacker sprintuje za Diego Costą w swoim stylu, czyli na żółwia. Szybki jak internet w 1999 Niemiec ratuje się faulem na czerwoną kartkę i wylatuje z boiska. Kto chce się spierać czy tam powinien być kartonik niech walczy z wiatrakami, ale przede wszystkim głupia była decyzja o wślizgu – dystans do bramki był znaczny, Koscielny nadciągał z pomocą, w dodatku był początek meczu. Już lepiej było zostać w tyle o pół kilometra (na co, rzecz jasna, zanosiło się) niż próbować tak spóźnionej, skazanej na klęskę interwencji.

:grin:

Opublikowano

Jak tak dalej pójdzie to MU skończą sezon poza top4.

Mogą pożegnać się, że przyjdzie jakiś dobry trener, a o konkretnych transferach już nie wspomną :grin:

Opublikowano

Pep już zarezerwowany ;)

Wysłane z Nexusa 6

Opublikowano

Pep już zarezerwowany ;)

Wysłane z Nexusa 6

pewnie tak :)

napiszę trochę przewrotnie: wolę kogokolwiek od obecnego nudziarza :wink:

Opublikowano

no przeca wiem Stachu ze Ty to szybki chłopak jesteś :decayed:

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

no przeca wiem Stachu ze Ty to szybki chłopak jesteś :decayed:

dzisiaj już powinno być ich cotygodniowe nagranie ( Rudzkiego i Kolińskiego) :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.