Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja myślę, że wkrótce Bundesliga też będzie miała coś więcej do powiedzenia :wink:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no , wczoraj pisałem o kasie

150 banieczek

a to zapewne tylko na start

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/manchester-city-zapewni-josepowi-guardioli-wielki-budzet-na-transfery/wegk6r


CaMTzQyWEAAN8vO.jpg


.

Vardy sobie przypomniał o co chodzi w piłce

a Arsenal wpada w kłopoty ....

Opublikowano

to, co grają dzisiaj Lisy :kox: i bramka na 1:0 Vardiego :jerk:

Opublikowano

bezcenne - gdy MU strzela dwa gole w I połowie

https://twitter.com/F_cknUnique/status/483306578884321281

:decayed:

a skoro lider tak wczoraj przyVarrdolił Poolowi, to może czas to głośno powiedzieć?

idą po majstra?


czy z odpowiedzią wstrzymamy się do soboty, 13:45?

Opublikowano

Oby ;-) Leicester wymiata w tym sezonie

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ta Chelsea dalej słaba :kwasny:

PS. Rok temu wypowiadał się tu jakiś fan The Blues... ktoś go widział od wakacji ? :grin:

Opublikowano

Ja pamiętam tylko wypowiedzi innego, o kryzysie :decayed:

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Ja pamięta tylko wypowiedzi innego, o kryzysie :decayed:

:grin:

Opublikowano

spojrzałem na tabelę EPL

pomiędzy miejscami 7 a 12 są 3 punkty różnicy

teoretycznie, kwestia jednego wygranego meczu i jesteś u drzwi Ligi Europy

jaja :)

Opublikowano

http://www.sport.pl/pilka/1,65080,19583901,premier-league-mourinho-bardzo-blisko-manchesteru-united-wielki.html#MTstream

Myślę, że jeżeli takie info podaje Sky Sports ( co prawda : made in Italy) to na jakieś 90% info jest prawdziwe

Opublikowano

składaliście wnioski o bilety na Euro?

niestety dostałem maila, że nie przyznano mi biletów :angry:

chciałem jechać na POLSKA-NIEMCY w Paryżu :(

Opublikowano

tak sobie myślałem, co Gary robi idąc do Hiszpanii?

machać flamastrem to nawet Gmoch potrafi, ale trenerkę w La Liga, to już chyba nie bardzo ...

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,gary-neville-bliski-zwolnienia-z-valencii,artykul,643355,1,459.html


.

podniecają się chopoki liga niemiecką

http://wideo.przegladsportowy.pl/wideo,total-fussball-czas-na-pierwsza-strate-punktow-bayernu-,wideo,642569,1,1060.html

no może lookniemy trochę w sobotę jak tam forma Lewego wygląda?

Opublikowano

Ogólnie biorąc pod uwagę to,że Chelsea jak zwykle sypnie hajsem, city ma podobno 150 mln na start, United pewnie tyle samo i do tego Arsenal ma mieć 300 mln?

To może okazać się zabójcze, jak piłkarze pójdą na kasę to najlepsi będą grali tylko w Anglii i to z najlepszymi trenerami. Nadzieja mniejszych klubów umrze, oni wykupja wszystkich. do tego psg, szejki kontra bogaci sponsorzy w Anglii, a do tego po drugiej stronie Real, fcb i Bayern... Reszta nie będzie miała szans.

Pytanie brzmi jak długo pozostałe kluby sobie poradzą, jak długo będzie trzeba czekać na to,że ostanie kluby socios będą musiały zostać sprzedane, aby dorównać Anglii. To jest przegięcie. Oby jednak Real jak sobie poradził że sponsoringiem od reklam i telewizji, chociaż raczej im to nie grozi. Obawiam się o takie maleństwa jak Atletico czy Valencia...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

i do tego jeszcze te pierdo...ne Chiny :mellow:

Opublikowano

Rafał

już o tym pisałem, chyba ze 2 lata temu

nawet znalazłem grafikę pokazującą podział kasy pomiędzy poszczególne zespoły w ligach

w Hiszpanii panuje chory system

tak długo jak on nie zostanie zmieniony, reszta ligi po prostu w starciach z RM i FCB nie będzie miała żadnych szans

w Niemczech jest troszkę inna polityka - Bayern wykupuje po prostu piłkarzy z innych zespołów, którzy są dobrzy i mogliby im zagrozić

PSG, wiadomo, szejk rules

Opublikowano

W Hiszpanii ma zostac wprowadzony nowy system podzialu kasy miedzy klubami chyba od przyszkego roku ale z tego co czytalem Real i FCB sprzeciwialy sie temu....z oczywistych powodow

i do tego jeszcze te pierdo...ne Chiny :mellow:

Taki grajek jak Alex Teixeira poradzilby sobie w wiekszosci klubow w Europie....a poszedl za wielki mur :-)

Opublikowano

niecała godzina

oglądamy i komentujemy live ?

Opublikowano

niecała godzina

oglądamy i komentujemy live ?

Podrzuć jakiś steram z netu, ja dzisiaj wyjątkowo w robocie :facepalm:

Opublikowano

meczyki.pl

i wybieraj :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.