Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

David Seaman, ale sie zmienił :shock3:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Apropo tego meczu Chelsea z Manchesterem, Costa zepsuł mój kupon na 300zł :/

Opublikowano

Apropo tego meczu Chelsea z Manchesterem, Costa zepsuł mój kupon na 300zł :/

stary, a u mnie TV za 3000 :decayed:

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

Apropo tego meczu Chelsea z Manchesterem, Costa zepsuł mój kupon na 300zł :/

Dlatego najlepiej stawiać za piątaka albo za dychę:

Screenshot_2016_01_16_15_55_29.png

:D

Edytowane przez Biszczan

Opublikowano

Apropo tego meczu Chelsea z Manchesterem, Costa zepsuł mój kupon na 300zł :/

stary, a u mnie TV za 3000 :decayed:

Hahaha :D, postawiłem za 10 płaską stawke i do wygrnaia było 300 :P

Opublikowano

Pany ale o co w tym kaman bo nic nie rozumieć :facepalm:

Opublikowano

Dzisiaj JUVENTUS - Napoli
a już 23 lutego JUVENTUS - Bayern.
Będzie się działo :D

Opublikowano

cudowny mecz

no po prostu cudowny :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

Ilu pismaków zwolni dzisiaj LVG ? :decayed:

PS. Depay gra taką kaszane, że to jest tragedia, nie dość, że nic nie pokazuje w ofesywie, to w defensywie tragedia :facepalm:

Opublikowano

Jemu zawdzięczamy remis z Chelsea sprzed tygodnia !

Opublikowano

Dzisiaj Rooney 3 razy za niego wrócił i odebrał piłkę po jego stratach :facepalm:

Opublikowano

widze,że MU dalej w formie :)

Opublikowano

widze,że MU dalej w formie :)

no ba, w końcu mają dobrego kołcza :decayed:

Opublikowano

Kamyk mógłby sie juz nie kompromitować tym swoim podpisem :decayed:

Opublikowano

qrfa.....

trochę mnie korci

ale zamiast podpisu to może transparent jakiś fundnę

niech se polata nad OT - Luj out

Opublikowano

Za chwilę Juventus a Bayern bez nominalnych środkowych obrońców... Paranoja... Nie wiem czy to kwestia pecha, czy jakieś inne fatum... Bądź co bądź odkąd Guardiola prowadzi Bayern to jest dużo za dużo tych kontuzji, czasem dziwnych...

Hmm w sumie dobrze że już odchodzi... Zawodnicy "duszą" w tej taktyce, stylu - to nie zadziała na dłuższą metę...

imo jak nie wygra teraz LM to pozostanie niesmak...

Opublikowano
jak nie wygra teraz LM to pozostanie niesmak...

jak wygra, to będzie cud

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Widzę fanów MU;) mimo kaszany jaką grają jestem wiernym fanem od lat ;) pozdrawiam wszystkich zapaleńców niezależnie od klubu ;)

Opublikowano

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/louis-van-gaal-bedzie-ciezko-skonczyc-w-pierwszej-czworce/0hk3jd

LvG - Ja muszę wykonywać swoją prace. Daję z siebie wszystko we własnej pracy i nic więcej nie mogę zrobić - uciął.

qtfa możesz

spakować się, patałachu :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.