Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Szukam pomysłu na felgę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Rok temu byly chyba... ale ET nie takie :)

Opublikowano
  • Autor

Za male ET niestety...

Opublikowano

Fly - kupuj BBS LM - są na alledrogo te same co miał kolega na B6 Sedan (Dare LM) 8" przód, 9" tył i będzie koksik :kox: Ja się właśnie zastanawiam do siebie nad czymś takim :decayed:

A te Sportec są też w replice :naughty: - koksiarsko na aucie wyglądają :slina:

Opublikowano
  • Autor

Ja szukam uporczywie AVUS'ów z S4 B6, ale na allegro sa tylko jedne.

Opublikowano

Ja szukam uporczywie AVUS'ów z S4 B6, ale na allegro sa tylko jedne.

eeeee :gwizdanie: Załóż już coś, co takie wyjebane auto z tłumu wyróżni nie tylko osiągami, ale i wizualnie :wink4:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 14:04_________________________________________________http://allegro.pl/item1061780935_18_bbs_lm_8_i_9_cali_215_35_18_i_225_35_18.html

Zobacz jaki koksior by się z paździerza zrobił :kox: :kox:

Opublikowano

ja Cię widzę na tym

bbs gt2

844d1262048856-cerchi_aftermarket-gt2_bbs.jpg

Opublikowano

Panowie - a tendencyjne pytanko - czy na tylną oś do B6 wejdzie bez problemu 18x9" ET35?? :mysli: Niby kolega z linka który podałem wyżej jeździł i nie ocierało kompletnie nic, a miał jeszcze spory dystans założony, ale wolałbym się upewnić.

Opublikowano

Tak ale Bartek chyba na gwincie jeździł? Więc pewnie twardo miał i nie bujało tak autem. Hmm... nie wiem ale u mnie przy feldze 19x8,5" ET35 tył potrafi przytrzeć ale to musi być naprawdę duuuuuża hopa. Ale jednak potrafi. Tyle że ja mam 1BE więc dosyć miękko jest. No i druga sprawa, że ja mam opony 235 a On na tyle miał oponę 225 na feli 9", więc dosyć naciągniętą a to podobno też ma znaczenie przy obcieraniu. Bardziej naciągnięta = nie obciera. A najlepiej to Bartka zapytaj jaki patent zastosował żeby nic nie tarło.

Opublikowano

ja Cię widzę na tym

bbs gt2

844d1262048856-cerchi_aftermarket-gt2_bbs.jpg

tylko i wyłącznie ta felga-jak wchądziłem w temat już myślałem o tej feldze tylko może nie złotej w srodku[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 19:16_________________________________________________chu chu chu ten wzór

jakoś nie pasują mi one do audi nawet do 80tki by nie założył

Opublikowano

BBS Ch w 18 szalu nie robi.

Jakies R8 i inne plasteliny - bez sensu :)

Sportec moglem kupic ostatnio za 1600zl :> ale naogladalem sie galerii na necie i fela wyglada na 18 :wallbash:

Zreszta mialem jedden taki komplet w S6 o na zywo naprawde wyglada na mala fele :confused4:

MTM tez tylko w 19.

Tak naprawde moim zdaniem AVUS jest idealny. Malo, ktora fela w 18 wyglada na tak masywna.

POczekaj a wyrwiesz na allegro okazje.

Mialem 3 kpl i kazdy wyszedl mnie na cacy ok 1500zl.

Opublikowano
  • Autor

Jak sprzedam kola i nic ciekawego nie bedzie to kupie BBS CH Motorsport, bo sa 2-3 komplety na allegro w akceptowalnych pieniadzach.

AVUS jest chyba rarytasem... bo jest 1 komplet z dziwnymi deklami.

Opublikowano

Jak sprzedam kola i nic ciekawego nie bedzie to kupie BBS CH Motorsport, bo sa 2-3 komplety na allegro w akceptowalnych pieniadzach.

AVUS jest chyba rarytasem... bo jest 1 komplet z dziwnymi deklami.

koleś któremu sprzedałem moje CH miał chyba avusy w 18-ce :gwizdanie:

Opublikowano

Jak sprzedam kola i nic ciekawego nie bedzie to kupie BBS CH Motorsport, bo sa 2-3 komplety na allegro w akceptowalnych pieniadzach.

AVUS jest chyba rarytasem... bo jest 1 komplet z dziwnymi deklami.

Pieprzyc 18stki :polew:

Masz tu deficytowe SPORTECi w smiesznych pieniadzach...

http://allegro.pl/item1159651130_felgi_sportec_do_audi_a4_s4_rs4_a6_s6_rs6_19_cali.html

Opublikowano
  • Autor

Jak sprzedam kola i nic ciekawego nie bedzie to kupie BBS CH Motorsport, bo sa 2-3 komplety na allegro w akceptowalnych pieniadzach.

AVUS jest chyba rarytasem... bo jest 1 komplet z dziwnymi deklami.

koleś któremu sprzedałem moje CH miał chyba avusy w 18-ce :gwizdanie:

daj namiar :wink4:

Opublikowano

Jak sprzedam kola i nic ciekawego nie bedzie to kupie BBS CH Motorsport, bo sa 2-3 komplety na allegro w akceptowalnych pieniadzach.

AVUS jest chyba rarytasem... bo jest 1 komplet z dziwnymi deklami.

koleś któremu sprzedałem moje CH miał chyba avusy w 18-ce :gwizdanie:

daj namiar :wink4:

poszło pw[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 00:40_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item1154141352_felgi_audi_s8.html :gwizdanie:

Opublikowano

Jak sprzedam kola i nic ciekawego nie bedzie to kupie BBS CH Motorsport, bo sa 2-3 komplety na allegro w akceptowalnych pieniadzach.

AVUS jest chyba rarytasem... bo jest 1 komplet z dziwnymi deklami.

koleś któremu sprzedałem moje CH miał chyba avusy w 18-ce :gwizdanie:

daj namiar :wink4:

poszło pw[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 00:40_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item1154141352_felgi_audi_s8.html :gwizdanie:

wuju to jest Avus model II pochodzacy z audi S8.

My mowimy o modelu III.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.