Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ADP B5] CB radio


klysek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: koledzy powiedzcie mi do kupienia cb firmy UNIDEN PRO 510 za 150 zl oczywiscie uzywane czy arto takie radio wziasc za te pieniazki ???? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:no tez mi sie wydawalo ze to jest drogo jak za 510 :confused4: dzieki za opinie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj go podlaczylem zeby zobaczyc jak to lata :sick3: wiecej szumu niz gadnia :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołóż parę zł i kup unidena 520 xl :) polecam naprawdę porządne radyjko :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj go podlaczylem zeby zobaczyc jak to lata :sick3: wiecej szumu niz gadnia :thumbdown:

Eee tam... Moje wrażenie też takie było na początku jak pierwszy raz uruchomiłem ale jak je odpowiednio ustawisz i masz dobrą antenkę to naprawdę nie będziesz narzekał... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak masz możliwość to podłącz 520 i zobaczysz różnicę ,bo chyba nigdy nie słyszałeś 520 ,ja mam dwa CB 510 i 520 i uzywam ich jak jadę na dwa auta ,różnica duża na + dla 520

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam 510 i 520 ... Fakt, 520 lepszy, ale niektórym starcza 510, bo... mniej pokręteł..

Jak jest dobra antena to spokojnie wystarczy do komunikacji...

Mój ojciec jeździ od 4 lat z 510 i nie narzeka... antena ok 1 m i 6 KM spokojnie można się dowiedzieć co i jak ..

520 szumi tak samo... jak jest rozkręcone identycznie... RF trochę poprawia... tak to identyk..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak masz możliwość to podłącz 520 i zobaczysz różnicę ,bo chyba nigdy nie słyszałeś 520 ,ja mam dwa CB 510 i 520 i uzywam ich jak jadę na dwa auta ,różnica duża na + dla 520

No dobrze wiem że będzie różnica na plus dla 520 ale nie wyolbrzymiajcie że 510 to szumofon... :disgust: Wolałem za tą kasę kupić 510+sirio ml 145 niż 520 i antenę 50 cm marki inko... Jeżdżę ok 20 tys. km rocznie i mi starcza to co mam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to d*pa teraz nie wiadomo kogo sluchac :mysli: a Midland Alan 101 za 80 zl warto lyknac ???? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuj jak uniden to 520 ja mam dobre anteny i 510 jest zdecydowanie bardziej "szumny" nie wiem jak można pisać że 510 jest podbnie cichy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do XLa mogą się przyczepić, ale użytkownikowi i tak nic nie zrobią, ścigać będą tylko tych którzy rozprowadzają te radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 520 i jest super do tego antena Sirio 145 i nawet łapałem łączność z ludźmi 35 km ode mnie ale tak normalnie do 15 km ciągnie jak trzeba uniden jest super bo jest mały a poza tym to to samo co Johnny II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...