Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Problem z filtrem paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakupiłem sobie filtr paliwa z filtrona (fot1) z myślą ze sobie go wymienie,gdy zobaczyłem pod auto to się zdziwiłem zupełnie inne mocowanie (fot2,3,4).

Proszę o opinie czy idzie kupić taki filtr czy trzeba przerobić te mocowanie,bo nie wiem co zrobić.

fot 1.

filtrpaliwael5.jpg

Shot at 2007-08-04

fot 2.

24162548tl5.jpg

Shot with D750i at 2007-08-04

fot 3.

39967525wb6.jpg

Shot with D750i at 2007-08-04

fot 4.

25963845dh8.jpg

Shot with D750i at 2007-08-04

[br]Dopisany: 04 Sierpień 2007, 17:32 _________________________________________________Mam prośbę czy moglibyście sprawdzić w Etce ten filtr paliwa (8A0 201 879 B) ponieważ w sklepie sprzedano mi zupełnie inny niż ten który mam aktualnie założony.

Wg katalogu powinienem mieć filtr (FILTRON PP836)

Ten który mam nie występuje w katalogach do mojego modelu wiec nie wiem czy ktoś robił jakieś przeróbki czy w tych modelach były montowane różne filtry.

Czy gdzieś idzie ściągnąć Etke czy mają ją tylko w serwisach.

:a4fan:

scalony : nie ma potrzeby tworzenia dwóch tematów do tego samego problem, to śmietnik na forum

[pre_pl]

Opublikowano

Ten filtr ktory Ty masz zalozony to PP850. Sprawdzalem dzisiaj :th:

Opublikowano

w sklepach w katalogach często mają pomieszane kody filtrów do naszych :audi:

ja też jeździłem dwa razy, zanim dostałem odpowiedni :chytry:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a ja mam pytanko gdzie ten filtr sie znajduje? U siebie jeszcze go nie wymienialem a ma przelatane 180tys :> Chyba juz trzeba co? :tongue4:

Opublikowano

ja ma 230 i zyje :> smigaaaaa jak fix , no w sumie moglby byc troche przytkany bo jak dam w deche to wir w baku sie tworzy ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam. Chce wymienic u siebie filtr ale nie wiem czy te obejmy, które dobrze widać na zdjęciach w tym poscie, sa jednorazowe? Jak sie je zdejmuje? Mozna je zacisnać drugi raz po zalozeniu nowego filtra? dzieki z góry

Opublikowano

Witam. Chce wymienic u siebie filtr ale nie wiem czy te obejmy, które dobrze widać na zdjęciach w tym poscie, sa jednorazowe? Jak sie je zdejmuje? Mozna je zacisnać drugi raz po zalozeniu nowego filtra? dzieki z góry

Konbinerki i odpinasz a potem zapinasz

A poza tym autor wątku ma QUATTRO a tam wszystko jest inne od spodu.. :polew:

Opublikowano
  • Autor

A czy ktoś już wymieniał ten filtr i czy musze zdemontować cały bak? bo jak tam zaglądałem to ciężko będzie tam dojsc.I dlaczego w 1.8T jest inny filtr paliwa niż w zwykłych,a w sklepach podają tez inny filtr i w katalogach tez jest inny. :)

Opublikowano
A poza tym autor wątku ma QUATTRO a tam wszystko jest inne od spodu..

Obejmy są identyczne

Opublikowano
czy musze zdemontować cały bak?

Nie. Ja wymieniałem u siebie i bez problemu. 15 minut roboty(w warsztacie).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.