Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Problem z filtrem paliwa


Ajmax

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem sobie filtr paliwa z filtrona (fot1) z myślą ze sobie go wymienie,gdy zobaczyłem pod auto to się zdziwiłem zupełnie inne mocowanie (fot2,3,4).

Proszę o opinie czy idzie kupić taki filtr czy trzeba przerobić te mocowanie,bo nie wiem co zrobić.

fot 1.

filtrpaliwael5.jpg

Shot at 2007-08-04

fot 2.

24162548tl5.jpg

Shot with D750i at 2007-08-04

fot 3.

39967525wb6.jpg

Shot with D750i at 2007-08-04

fot 4.

25963845dh8.jpg

Shot with D750i at 2007-08-04

[br]Dopisany: 04 Sierpień 2007, 17:32 _________________________________________________Mam prośbę czy moglibyście sprawdzić w Etce ten filtr paliwa (8A0 201 879 B) ponieważ w sklepie sprzedano mi zupełnie inny niż ten który mam aktualnie założony.

Wg katalogu powinienem mieć filtr (FILTRON PP836)

Ten który mam nie występuje w katalogach do mojego modelu wiec nie wiem czy ktoś robił jakieś przeróbki czy w tych modelach były montowane różne filtry.

Czy gdzieś idzie ściągnąć Etke czy mają ją tylko w serwisach.

:a4fan:

scalony : nie ma potrzeby tworzenia dwóch tematów do tego samego problem, to śmietnik na forum

[pre_pl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filtr ktory Ty masz zalozony to PP850. Sprawdzalem dzisiaj :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce wymienic u siebie filtr ale nie wiem czy te obejmy, które dobrze widać na zdjęciach w tym poscie, sa jednorazowe? Jak sie je zdejmuje? Mozna je zacisnać drugi raz po zalozeniu nowego filtra? dzieki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce wymienic u siebie filtr ale nie wiem czy te obejmy, które dobrze widać na zdjęciach w tym poscie, sa jednorazowe? Jak sie je zdejmuje? Mozna je zacisnać drugi raz po zalozeniu nowego filtra? dzieki z góry

Konbinerki i odpinasz a potem zapinasz

A poza tym autor wątku ma QUATTRO a tam wszystko jest inne od spodu.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś już wymieniał ten filtr i czy musze zdemontować cały bak? bo jak tam zaglądałem to ciężko będzie tam dojsc.I dlaczego w 1.8T jest inny filtr paliwa niż w zwykłych,a w sklepach podają tez inny filtr i w katalogach tez jest inny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...