Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Śmierdzące spaliny :disgust:

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam maleńki problem ze spalinami mojej audiki.

Porblem poleg ana tym ze te spaliny poprostu śmierdzą. Nie jak typowy diesel...wali jakbym kujawskiego do silnika zalał :/

nie podpinałem jeszcze vaga - w sobote bede mial dopiero sprawnego kompa :/ - moje pytanko co moze byc tego przyczyna ? Zapchany katalizator? świece żarowe (chyba nie w tych temperaturach :cool1: ) ?

Coś z EGRem ? Moze turbulum puszcza - ale nie wali z tyłu na niebiesko... :/ ?

Da sie cos wywnioskować nie widzac LOGów ?

Paliwo leje tylko i wyłącznie na jednej stacji w mieście - BP - szczerze mówiąc sam juz nie wiem.

Działo sie tak kiedyś komuś ? Moze jakies rady co i gdzie ewentualnie szukać ?

Opublikowano

Może jakiegoś bio paliwa zalałeś, albo na stacji coś zakombinowali :)

Opublikowano

:hi:

zmień stacje będziesz miał porównanie raz sie przejechałem na ich paliwie i im już dziękuje

mój dobry kolega pracował na BP i swojego auta nigdy tam nie tankował

Opublikowano
  • Autor

Może jakiegoś bio paliwa zalałeś, albo na stacji coś zakombinowali :)

Zawsze mozna na Shell'u zalać i zobaczyć...

W sumie zednej różnicy w jeździe nie zauważyłem...a na BIO powinno chyba coś "widać" ... ?

Opublikowano

Dokladnie jak wyzej mowia chlopaki...zatankuj sie na shellu , kup uszlachetniacz STP dla PD i nieprzejmowac sie .. A moze szczur Ci zdechłw wydechu :D

Opublikowano
  • Autor

Puki co zatankowałem na Orlenie - VERVA ON i smrodek zniknął :)

Cos sie mniewydaje ze po katastrofie BPka bedzie SYF na stacjach....

Opublikowano

Póki co zatankowałem na Orlenie - VERVA ON i smrodek zniknął :)

Cos sie mniewydaje ze po katastrofie BPka bedzie SYF na stacjach....

kolego na tych stacjach już dawno jest syf może nie na wszystkich ale ja już dawno na BP nie takuje

ciesze sie że twój problem sie rozwiązał pozdrawiam

Opublikowano

Dokładnie. W Elblągu zatankowałem kiedyś zimą na BP pełen bak i spalanie miałem o literek większe, prawie 10 litrów wtedy wciągnął i dziwnych drgawek dostawał. Szybkie rozeznanie o co chodzi, i okazało się że inni koledzy z Elbląga na BP już dawno nie tankują bo syf i korekcje dużo gorsze na tym paliwku się robią :).

Zacząłem tankować więc na statoil i paliwo niezłe, ale ostatnio wlałem pełen bak Vervy i to chyba będzie strzał w dziesiątkę :).

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

ja osobiscie proponuje shell v-power diesel rewelacyjne paliwo duzo mniejsze spalanie (na innych stacjach jak tankuje pokazuje mi na kompie 580km a jak z shella wyjade 780) oczywiscie tyle nie przejade po miescie ale troche wieksza cena rekmpensuje sie mniejszym spalaniem i wieksza dynamika auta POLECAM

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.