Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Cieknie płyn ze zbiornika spryskiwacza


wozio

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy zakupiłem auto zauważyłem pewną przypadłość. Mianowicie chodzi o wyciekający płyn ze zbiornika spryskiwacza. Na początku myślałem że płyn tak szybko się zużywa a po czasie zaobserwowałem, że wycieka gdzieś z dolnej części zbiornika chyba w okolicy nadkola. Odkręcałem górną część zbiornika jednak nie udało mi się go zdemontować.

Pytanie, jak dostać się do zbiornika spryskiwacza, jak zlokalizować nieszczelność i w końcu ją usunąć?

Jeśli dysponujecie jakąś dokumentacją foto lub schematami to będę bardzo wdzięczny, bo ostatnio brak mi cierpliwości aby dolewać co chwilę płyn :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku masz kolego dokładny opis i fotki jak dostać się do zbiornika. :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24989.0.html;highlight=odblokowanie+pełnego+fis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pokierowanie na odpowiedni tor :notworthy: chyba nigdy bym tam tego nie znalazł :no:. W sobotę rozbieram mojego grata i sprawdzam skąd cieknie. Mam nadzieję że uda mi się zlokalizować wyciek.[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 23:44_________________________________________________

a spryskuje ci tylną szybę?

Tak wszystko działa tylko jak leje do pełna to wycieka ze zbiornika :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że będzie Ci się lało z pompki od spryskiwaczy szyb ,wymienisz uszczelniacz i po sprawie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...