Skocz do zawartości
IGNOROWANY

STEREOTYPY które was denerwują???


wojt23

Rekomendowane odpowiedzi

Piszcie o stereotypach,które was bardzo wkurzają i denerwują(mogą być stare jak i nowe).Czekam na inwencje :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

1. Stereotyp kobiety - kierowcy. Nic dodać , bo na forum też przeważa taka opinia - baba za kierownicą.

2. Nauczyciele to mają dobrze - dwa miesiące wakacji .

Kto pracuje w oświacie, wie że tak nie jest, ale próżno tłumaczyć malkontentom i sfrustrowanym.

3. Stereotyp Ukraińca - kilka lat w poszukiwaniu korzeni rodzinnych i odkrywaniu historii poznałam wielu serdecznych Ukrainców,

mogę powiedzieć ze przyjaciół. Dzięki ich odwiedziłam m.in. Kijów, Krym. Choć wiem ze rodzina mojej babci bardzo ucierpiała z rąk UPA.

To na początek. Postaram się dodać kolejne po powrocie od dentysty. No właśnie , kolejny stereotyp dentysta- sadysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kraju to:

"Polacy to alkoholicy i lubią wódke ... "

1. Mamy najlepszą wódkę na całym świecie (Potwierdzają to chodź by największe gwiazdy Hollywood które nie oszczędzają na trunkach)

2. Na całym świecie ludzie pija w niektórych krajach więcej niż w Polsce

3. Lubić się napić a musieć się napić to różnica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jeden stereotyp bym obalił.

Nie każdy kto mieszka na wsi jest typowym wieśniakiem, mało wykształconym itp. W obecnych czasach takich wieśniaków jest coraz więcej w miastach, zwłaszcza rozwalają mnie typowi goście w BMW dres i zimny łokieć (ziomale z ławek pssss, słuchający hip-hopu, a raczej "nowoczesnego" disco polo, bo ten hip-hop, kalibra, wyp3 czy fenomena nie przypomina).

Szkoda że jednemu nie zdążyłem zrobić zdjęcia, ale był komiczny.

Na pozór wszytko ok, łysy w garniaku, ale jak wysiadł ze swojej BMW i zobaczyłem spodnie od dresu to padłem ze śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że diesel jest lepszy i oszczędniejszy :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że diesel jest lepszy i oszczędniejszy :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Bo od benzyny jest, tylko nie w gazie.[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 11:16_________________________________________________ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że diesel jest lepszy i oszczędniejszy :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Bo od benzyny jest, tylko nie w gazie.[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 11:16_________________________________________________ :)

3.0 tdi nie jest oszczędniejszy od 2.0tfsi tej samej bądź podobnej mocy a czy lepszy kwestia własnych upodobań

baba za kierownicą - bzdura, dawno się nikt na trasie nie trafił kto by za moją Paulą nadążył :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baba za kierownicą - bzdura, dawno się nikt na trasie nie trafił kto by za moją Paulą nadążył :gwizdanie:

wyjątek potwierdza regułę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 tdi nie jest oszczędniejszy od 2.0tfsi tej samej bądź podobnej mocy a czy lepszy kwestia własnych upodobań

ale bezsensowne porównanie.. :confused4: tak to ja moge porównać 5litrowy benzyniak w gazie jest mniej oszczedny od 1.9 tdi :gwizdanie: hahahah

porównuj silniki o tej samej pojemności, zbliżonej mocy... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem że będzie burza jak to napisze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojt23 co Ty k@rwa znowu kombinujesz? :polew: Jakieś psychologiczne gierki prowadzisz? :naughty: Wcześniej niby laska która poleciała na Twoje A4 a teraz to :naughty: Forumowy psycholog czy co? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek bawi się w psychologa... :polew: :polew: :polew:. Od tych opałów za bardzo mu grzeje :drunk::polew: :polew: :polew:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie już wcześniej miałem w tamtym temacie to napisać.

Co tu k....a jakieś króliki doświadczalne sobie z kolegów z forum robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dobrze powiedział, że Wojtek zasługuje na ogólnoforumowe biczowanie :baseball: :bicz3: :naughty::decayed::polew: :polew: :polew:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Wojtek pisze pracę mgr czy coś i zbiera dane, a potem napisze, że badania przeprowadzał na użytkownikach samochodów Audi A4 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...