Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV] Moja audi a4(zabka)


Mateo87

Rekomendowane odpowiedzi

no juz lepiej wygląda tylko te tylnie lampy troche żenua a powiedz te chromy na lusterka to nakładka czy całe nowe ? a jak nakładka to ile dałes i jak to sie trzyma i czy ten chrom to jakies cos poządne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa nakladki na lusterka!Dalem za nie 55zl +przesylka!!Trzymac sie trzymaja ale ja podklejilem je klejem do szyb!!I juz napewno sie nie odkleji!!A te nakladki to plastik nie chrom!!Ale zastanawiam sie na d calymi chromowymi ale jeszcze sa drogie [br]Dopisany: 12 Sierpień 2007, 16:36 _________________________________________________Jakie lampy tylnie byscie proponowali do mojej zaby??Mam org. z roku 97 cos podobnego do 2 liftu!!! :D:thumbup::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie niewiem z jaka zena wystartowac!ogli byscie cos podpowiedziec!!

Opis autka jest w tym temacie i w temacie na sprzedaz!!Czekam na podpowiedzi!! :hi: [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2008, 19:51 _________________________________________________i co temat ucicgl!!pomozecie mi dobrac cene do mojej zaby czy nie?? :kox:

Musze ja jak najszybciej sprzedac bo mam duza dziure w funduszach i potrzebuje jak najszybciej pieniedzy!! :wallbash:

czekam na wasze podpowiedzi!! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz kolego jaki przebieg i stan ogolny to pomyslimy jak z cena:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak przebieg 91000,z tego 43 tys zrobilem ja!a wczesniej pani ktora miala 65lat!!do 48000 jest wszystko w ksiazce serwisowej!!a mi sie niechcialo wyzucac pieniedzy na serwisowanie w aso czy w czyms tam!!byla robiona u jednego mechanika!!stan ogolny oceniam a Bardzo Dobry!!

Na tej stronie sa zdjecia zaby!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...