Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Dobra Pasta-wosk do karoserii (czarna perła)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiś dobry producent pasty-wosku żeby się błyszczał jak psu..... :evil: ?? Zancie może ?? Albo może konkretny produkt?

ALbo zestawik?

Na razie korzystam zwosku na mokro - ale nie jestem do końca zadowolony z efektu. (SONAX)

Z góry dzięki :notworthy:

Opublikowano

meguiars :good:

Opublikowano

z nisko budrzetowych to polecam T-Cut ok 30 zł a efekt naprawdę fajny zwłaszcza na głębokich kolorach - u mnie w bordowym (poprzednie autko) efekt był kozacki zwłaszcza wieczorem jak już się ściemniło - błyszczał dokładnie tak jak psu jajca :kox: teraz przy sreberku mniej jest to widoczne ale mogę polecić :hi:

Opublikowano

Ja polecam wosk ICE.

Opublikowano

z nisko budrzetowych to polecam T-Cut ok 30 zł

ja też go używam raz na jakiś czas i jestem zadowolony :good:

Opublikowano

Ja do czarnego auta daję politurę TURTLE WAX GLOSS GUARD i już jest ładnie. Szybko się nakłada, zasycha i poleruje. I ładnie pachnie :naughty:

A jak mam więcej czasu to daję najpierw wosk K2 ULTRA WAX (pasta nakładana gąbką) i dopiero później politurę. Schodzi się ale efekt jest :good:

Kosztuje to jakieś 30-40 i na nawet wydajne jest. Szczególnie politura.

Nigdy nie próbowałem wosków koloryzujących, może efekt jest lepszy :mysli:

A co masz na myśli pisząc "wosk na mokro"?

Opublikowano

autoglym

Opublikowano

Nigdy nie próbowałem wosków koloryzujących, może efekt jest lepszy :mysli:

właśnie zapomniałem o tym dopisać poprzednio, przy koloryzującym jest jeszcze lepszy efekt :hi:

Opublikowano

Ja użwywam Sonax i jest w miarę ok. Niestety produkty firmy meguiars kosztują sporo.

Powiedzmy, że do do 3 mycia samochodu widać jakiś efekt polerki

Opublikowano

Ja polecam wosk ICE.

potwierdzam :good:

Opublikowano

Niestety produkty firmy meguiars kosztują sporo.

Kosztują sporo w PL, a w Stanach taniocha :angry:

Opublikowano

Niestety produkty firmy meguiars kosztują sporo.

Kosztują sporo w PL, a w Stanach taniocha :angry:

to zróbmy klubową ściepę i zamówimy tego trochę :kox:

Opublikowano

a ja używam wosku BMW :)jedno położenie wystarczy na dwa miesiące :wink4:

Opublikowano

a ja używam wosku BMW :)jedno położenie wystarczy na dwa miesiące :wink4:

moim zdaniem, na ile wystarcza wosk ( pasta itp) to zależy od kilku czynników

1. czy auto stoi w garażu

2. ile km przejżdzasz miesięcznie/tygodniowo

3. jak często myjesz samochód

myślę, że to te najważniejsze...

Opublikowano

a ja używam wosku BMW :)jedno położenie wystarczy na dwa miesiące :wink4:

moim zdaniem, na ile wystarcza wosk ( pasta itp) to zależy od kilku czynników

1. czy auto stoi w garażu

2. ile km przejżdzasz miesięcznie/tygodniowo

3. jak często myjesz samochód

myślę, że to te najważniejsze...

to prawda bo np auto parkowane pod drzewami o tej porze roku...na nie wiele zda sie nawet najlpeszy wosk (takie scierwo leci z tych drzew)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.