Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Prośba o analize logów


kris25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o analizę logów, są to moje pierwsze logi więc proszę o wyrozumiałość, a w razie jeśli by były nie tak zrobione to proszę o nakierowanie mnie - poprawię.

dynamiczne.

O44G9.jpg

gLUFS.jpg

xrWOr.jpg

O49Fr.jpg

g_SwS.jpg

gM19i.jpg

gM68A.jpg

statyczne basic settings

qsKDA.jpg

qsS70.jpg

xE0A0.jpg

qt3AJ.jpg

statyczne grupa zwykła.

qCahA.jpg

xF_i9.jpg

xGbLS.jpg

OkyjA.jpg

OkNhr.jpg

qCmLi.jpg

qCrKA.jpg

gXx_S.jpg

OliIi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeplywka tnie,albo mala dziura w dolocie.Kat wtrysku za pozny,Egr jakby przybrudzony,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływkę mam boscha a czytałem, że nie można jej czyścic bo łatwo można uszkodzić, czy mam spróbować.? dziura w dolocie. hmm to by kopcił. tak.? a jak wyregulować kąt wtrysku.? erg czyściłem ok 1 rok temu , pewnie znowu by trzeba było.. a jak sprawa turbiny.? pompuje jak trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie turbiny można by ją wyczyścić. tak.? zaraz po zakupie łapał mi awaryjny, troszkę go przedmuchałem i cisza do dziś,a jak mam się zabrać za resztę.? tj kąt wtrysku.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo lekko się przycina - dynamiczna jazda jeżeli nie pomoże to na stół i będzie igła;

Przepływomierz możesz wyczyścić, jeżeli masz ten co ja czyli nierozbieralny to odklej siateczkę z jednej strony i delikatnie wyczyść spirytusem rektyfikowanym (pow. 90% zaw. alk.). mi ta operacja pomogła. Jak nie pomoże to czeka cię zakup nowej ori.

pozdrawiam[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 20:14_________________________________________________A reszta to opcja "szukaj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...