Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana silnika na inny,


irlandczyk007

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.Mój silnik bierze olej.Pop porzejechaniu 500 km połowe oleju z bagnetu ubyło.Wymieniłem juz uszczelniacze .Jednak to nic niepomogło.

Zastanawiam sie nad wymiana silnika.Chciałbym sie zapytac jaki inny silnik bedzie pasowac do tego auta i tego osprzetu .Czy istnieje mozliwosc wsadzenie silnika 1.6 z audi b7?dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 latek i juz bierze olej,te B6 to chyba jakies przereklamowane :kwasny: moja B5 od wymiany do wymiany nie lyknie ani kropli..szajskie te nowe auta wychodza.byle z powrotem zapedzic czlowieka do salonu i to jak najszybciej,nie dziwil bym sie skodzie..ale audi :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pierscienie chyba masz do wymiany..to powinno pomoc :hi:a moze jakis wyciek z michy olejowej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 latek i juz bierze olej,te B6 to chyba jakies przereklamowane :kwasny: moja B5 od wymiany do wymiany nie lyknie ani kropli..szajskie te nowe auta wychodza.byle z powrotem zapedzic czlowieka do salonu i to jak najszybciej,nie dziwil bym sie skodzie..ale audi :shocked:

Dobre :polew:

a co to za różnica czy samochód ma miesiąc czy 10 lat czy 20? Ważny jest przebieg i jak samochód był traktowany...Silnik można dobić w 2 lata robiąc np 500k km przebiegu i wiek nie ma nic do tego.

Wracając kolego do wymiany silnika czy to ma sens jak wymienisz "muła" na takiego samego "muła"? jak wymieniać to na coś mocniejszego a jak nie to chyba lepiej remoncik przynajmniej wiesz co masz wtedy bo skąd będziesz wiedział że nie wdepniesz w większe bagno niż masz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu to bym uzbieral troche kasy i kupil B6 z innym silnikiem np.diesla albo 1.8T w benzynie bo 1.6 to slabizna na takie auto :no: Chyba ze chcesz sie pobawic to moze SWAP na 1.8T :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...