Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Chip w AJM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piotrek a Ty na ile masz zrobione?

a ja mam serie ;(

ale narazie :decayed:

Piotr ma serie 1.6 :wink4::kox:

Opublikowano

Piotrek wrzucil jeszcze magnetyzer i lyka wszystkie 2.8 V6 :gwizdanie:

:polew:

Dawid a jak u Ciebie AWX + program? :mysli:

bo robie z każdym wywiad :decayed:

nie mogłeś dać swojego też na 170km ? i dobry moment :mysli:

Opublikowano

Piotrek wrzucil jeszcze magnetyzer i lyka wszystkie 2.8 V6 :gwizdanie:

:polew:

Dawid a jak u Ciebie AWX + program? :mysli:

bo robie z każdym wywiad :decayed:

nie mogłeś dać swojego też na 170km ? i dobry moment :mysli:

to by było dla niego za mocne :wink4:

Opublikowano

może nie ma az takiej zdrowej seri :decayed:

Opublikowano

może nie ma az takiej zdrowej seri :decayed:

przede wszystkim w grę wchodzi stan silnika ( tak myślę)

Bo i tak te chipy co nam robią na seryjnych gratach to gotowce :cool1:

Opublikowano
Bo i tak te chipy co nam robią na seryjnych gratach to gotowce

ja mam robiony od podstaw i.... efekt widać :kox:

Opublikowano

piotrek ma parownik od 2.8 :naughty:

Opublikowano
Bo i tak te chipy co nam robią na seryjnych gratach to gotowce

ja mam robiony od podstaw i.... efekt widać :kox:

jest taka możliwość :wink4:

ja również nie narzekam :decayed:

Opublikowano

kurde panowie stawiacie mnie teraz w niezręcznej sytuacji czy sprzedawać czy robić power :kox:

Opublikowano

kurde panowie stawiacie mnie teraz w niezręcznej sytuacji czy sprzedawać czy robić power :kox:

lepiej oddaj nam te graty :wink4:

Opublikowano

kurde panowie stawiacie mnie teraz w niezręcznej sytuacji czy sprzedawać czy robić power :kox:

sprzedać i kupić to co pisałeś na PW :kox:

Opublikowano

kurde panowie stawiacie mnie teraz w niezręcznej sytuacji czy sprzedawać czy robić power :kox:

sprzedać i kupić to co pisałeś na PW :kox:

co to takiego?

Łukasz, jechałeś już jakimś AJMem lub AFnempo programie ?

(jeżeli to pytanie nie na miejscu to proszę się nie śmiać :polew:

Opublikowano

kurde panowie stawiacie mnie teraz w niezręcznej sytuacji czy sprzedawać czy robić power :kox:

gadaliśmy o tym... :decayed:

Opublikowano

kurde panowie stawiacie mnie teraz w niezręcznej sytuacji czy sprzedawać czy robić power :kox:

sprzedać i kupić to co pisałeś na PW :kox:

co to takiego?

Łukasz, jechałeś już jakimś AJMem lub AFnempo programie ?

(jeżeli to pytanie nie na miejscu to proszę się nie śmiać :polew:

jechałem :decayed:

a co? :naughty:

Opublikowano

kurde panowie stawiacie mnie teraz w niezręcznej sytuacji czy sprzedawać czy robić power :kox:

sprzedać i kupić to co pisałeś na PW :kox:

co to takiego?

Łukasz, jechałeś już jakimś AJMem lub AFnempo programie ?

(jeżeli to pytanie nie na miejscu to proszę się nie śmiać :polew:

jechałem :decayed:

a co? :naughty:

i nie kusi Cię jak najszybciej zrobić program ?

Opublikowano

kurde panowie stawiacie mnie teraz w niezręcznej sytuacji czy sprzedawać czy robić power :kox:

sprzedać i kupić to co pisałeś na PW :kox:

co to takiego?

Łukasz, jechałeś już jakimś AJMem lub AFnempo programie ?

(jeżeli to pytanie nie na miejscu to proszę się nie śmiać :polew:

jechałem :decayed:

a co? :naughty:

i nie kusi Cię jak najszybciej zrobić program ?

no własnie kusi mnie ale wolalbym odrazu z turbo awx niż sam program bo potem korekty itd wiec za jedną robotą a nie mam tyle kasy na wszystko i w dodatku mam małe problemy finansowe ;(

Opublikowano

kurde panowie stawiacie mnie teraz w niezręcznej sytuacji czy sprzedawać czy robić power :kox:

sprzedać i kupić to co pisałeś na PW :kox:

co to takiego?

Łukasz, jechałeś już jakimś AJMem lub AFnempo programie ?

(jeżeli to pytanie nie na miejscu to proszę się nie śmiać :polew:

jechałem :decayed:

a co? :naughty:

i nie kusi Cię jak najszybciej zrobić program ?

no własnie kusi mnie ale wolalbym odrazu z turbo awx niż sam program bo potem korekty itd wiec za jedną robotą a nie mam tyle kasy na wszystko i w dodatku mam małe problemy finansowe ;(

problemy finansowe jak wiekszość, jakby mi Cristoforo sprzedał wszystko co ma w pakiecie na 24 raty x 0% to biore wszystko :wink4:

Opublikowano

na 6rat 0%

Opublikowano

na 6rat 0%

Ty chyba robisz w marketingu :wink4:

i masz powiadomienia sms, jak coś piszę na twój temat :gwizdanie:

cały czas myślę, czy co by tu zrobić z moim AJMem :kox:

Opublikowano

nie nawidzę marketingu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.