Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Chip w AJM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do AWX wrzucasz BRD PD ARL i robisz FMIC i masz 210KM

nie widzialem jeszcze AWX na tym setupie z taka moca :wink4:

Jarol ma 195KM na tym i chyba to jest najrozsadniejsza moc w 1.9 na tych gratach

to zalezy od silnika ale jak ma bonus to spokojnie da rade 200PS

PD ARL co wydajniejsze na wiecej dadzą spokojnie 210PS

Opublikowano

powyżej 170km to już naprawde inwestycja w auto :naughty:

a ile taka suszarka AWX kosztuje?

Opublikowano

wiec jesli nikt nie chce BRD to moge zamienic na pewna AWX z dopłata :decayed:

Opublikowano

najgorsze jest to, że każda kolejna inwestycja pociąga następną :wallbash:

no chyba, że ma się $ to co innego

Opublikowano

dlatego ja mam juz wszystko i stwierdziłem, że to sprzedam

wiem wiem wiem :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Cris ja bym założył do autka tymbardziej ze jak mówisz masz wszystko i w 3mieście byś wymiatał :kox:

Opublikowano

Cris ja bym założył do autka tymbardziej ze jak mówisz masz wszystko i w 3mieście byś wymiatał :kox:

wymiatać to ja mogę kurze z pod stołu :decayed:

Opublikowano

Cris ja bym założył do autka tymbardziej ze jak mówisz masz wszystko i w 3mieście byś wymiatał :kox:

ja też bym z chęcią założył :naughty:

zwłaszcza, że jakaś laska z klatki obok za***rdala nową Hondą Type R i mi odjechała ostatnio na światłach :disgust:

Opublikowano

niedługo wam pokażę ukończony projekt mocnego 1,9tdi w dziwnej budzie :decayed::naughty:

Opublikowano

niedługo wam pokażę ukończony projekt mocnego 1,9tdi w dziwnej budzie :decayed::naughty:

w dziwnej budzie :mysli: :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 16:53_________________________________________________

ogólnie to to wymiata

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=72183&hl=

255PS miazdzy cyce

wiesz może czy to żółty seat ?

Opublikowano

czerwony z tego co pamietam

Opublikowano
w dziwnej budzie

baaaardzo rodzinnej

Opublikowano

czerwony z tego co pamietam

myślałem, że żółty, bo jak się grupowo hamowaliśmy w Gliwicach, to stał tam taki żółty, zrobiony na Cupre

Opublikowano
w dziwnej budzie

baaaardzo rodzinnej

pewnie jakiś van :polew:

Opublikowano
w dziwnej budzie

baaaardzo rodzinnej

pewnie jakiś van :polew:

albo nawet multivan... ale z silnikiem 1.9 :mysli:

Opublikowano
w dziwnej budzie

baaaardzo rodzinnej

pewnie jakiś van :polew:

albo nawet multivan... ale z silnikiem 1.9 :mysli:

ciekawe co ten aju kabinuje :decayed:

Opublikowano
ale z silnikiem 1.9

:good:

wstawiony BPX, do tego hybryda turbo, pd hybryda i parę innych modów :kox:

Opublikowano
ale z silnikiem 1.9

:good:

wstawiony BPX, do tego hybryda turbo, pd hybryda i parę innych modów :kox:

aju tworzy :kox:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 15:52_________________________________________________co myślicie o tym AWX ????

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160453.0

Opublikowano
ale z silnikiem 1.9

:good:

wstawiony BPX, do tego hybryda turbo, pd hybryda i parę innych modów :kox:

aju tworzy :kox:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 15:52_________________________________________________co myślicie o tym AWX ????

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160453.0

nie znam sie, ale chyba jest po regeneracji :mysli:

wszystko czyściutkie itp, a po regenereacji ( rozebraniu turbiny) jej żywotność jest marna :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.