Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zostalem szczesliwym posiadaczem BMW X5


olorob2

Rekomendowane odpowiedzi

I to zdecydowanie tak lepszy bo przymiezalem sie do Q7 z 3 litrowym D,i sobie odpuscilem bo to nie jedzie wcale i wiadomo kazdy mysli o komforcie i jakiejs tam ekonomi(choc tej kategori nie powinno sie mowic o spalaniu takiego auta) ale pali jak smok duzo ,dobre jest dopiero 4.2 d---ale to juz cena narazie jest zaporowa jak dlamnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co kupywac Q7 czy Cayena ja wolalbym touarega chyba tylko do lansu sa lepsze bo i tak w teren to mozna zapomiec :) nie to co Land Cruiser czy Patrol :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym wolał touarega, X5 mi nigdy nie leżało.... a Q7 tdi i Cayenne tdi to raczej troszkę inne pieniążki niż takie X5..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym wolał touarega, X5 mi nigdy nie leżało.... a Q7 tdi i Cayenne tdi to raczej troszkę inne pieniążki niż takie X5..

Sąsiad kupił jakiś czas temu Touareg'a 5.0 V10 w ślicznym pakieciku zewnętrznym i miodnym jaśniutkim środeczkiem - jak dla mnie BMW może się chować :kox: (nie umniejszając nikomu) Kiedyś miałem okazję takie kupić, tylko 3.0tdi w świetnych pieniądzach, a teraz jak patrzę na to, jak się jeździ obniżonym, utwardzonym autem, to za podobną myślą tęsknię bardzo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym wolał touarega, X5 mi nigdy nie leżało.... a Q7 tdi i Cayenne tdi to raczej troszkę inne pieniążki niż takie X5..

Sąsiad kupił jakiś czas temu Touareg'a 5.0 V10 w ślicznym pakieciku zewnętrznym i miodnym jaśniutkim środeczkiem - jak dla mnie BMW może się chować :kox: (nie umniejszając nikomu) Kiedyś miałem okazję takie kupić, tylko 3.0tdi w świetnych pieniądzach, a teraz jak patrzę na to, jak się jeździ obniżonym, utwardzonym autem, to za podobną myślą tęsknię bardzo :naughty:

powiem Ci ze 5.0 tdi sa za mocne na skrzynie ktore w nich montuja mojego znajomego ojciec kupil sobie V10 jak tylko wchodzil przez 2 lata jezdzenia robili mu dwa razy skrzynie, sprzedal V10 i kupil 3.0tdi. wiadomo nie ma takiej frajdy z wciskania gazu jak w V10 ale jak na takie spore auto ten silnik daje rade. Tez mialem zamiar kupic sobie SUVa i wybor padl na touarega bo jako jeden z nielicznych SUV-ow ma bardzo dobre wlasciwosci "terenowe" szczegolnie wersjia King Kong z blokada centralnego dyfra X5 ML nie ma sie co porownywac! ale po dluzszych namyslach stwierdzilem ze szkoda takim autem jezdzic po krzakach w trudniejszy teren tez nie wjedzie i dlatego kupilem wkoncu A4 do jazdy po asfalcie a w teren Land Cruisera odpowiednio przygotowanego i jestem mega zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne x5 ale jak dla mnie to pierwsza wersja x5 ( mimo ze po lifcie ) wyglada juz troche staro

nowe x5 gniecie suty ale stare .... bym sobie chyba odpuscil

touareg, q7 wygladaja duzo nowoczesniej zarowno w srodku jak i na zewnatrz.

nawet brzydki cayenne mi sie bardziej podoboa niz stare x5.

ml.... nowy tez jest duzo ladniejszy

a ten stary to przeciez juz dziadek jest i chyba jego nawet nie ma co brac pod uwage...

ogolnie x5 tak... ale tylko ten model od 2006r

takie moje zdanie

a co do twojego auta to fajnie ze ma chociaz te lepsze fotele, navi 16x9 i udanego diesla ;). :wink4:

mimo wszystko majac do wyboru to q7 lub touarega .... to x5 by u mnie zajelo miejscie ostatnie.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może trochę odświeżę.

rzeczywiście jak pisał Nowak_zg nowsze ładniejsze. I do takiego auta chyba silnik troszkę za słaby. Ale nie mogę go przekreślić z góry bo nie jeździłem. Próbowałem tylko Touarega 3.0TDI to powiem że przyjemnie idzie jak na 240KM.

KENOiX multivan T5 - jak dla mnie ideał :) tata miał dwa oba 174KM jeden automat 65tkm drugi manual 6bieg 700km przebiegu. Kawał dobrej fury.

I gdybym miał porównywać silniki i żywotność to 2.5 TDI 174KM z T5 bije na głowę 3.0 TDI.

Ale wybór padł i oby BMka służyła jak najdłużej. Wypas nadrabia ten silniczek :P

Pozdrówki i Szerokości,

Grado

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, pojechaliscie, 3.0d z X5 w tym roczniku lepsze od 3.0 TDI VAG? ;) BMW nie jedzie, Touareg w serii tez szalu nie robi ale po czipie na okolice 270-280KM to juz ladnie sie turla.

Moj ojciec jezdzi 3.0 TDI manual :evil::blink: po chipie w Tune-Up, jest mega zadowolny, bo sie mocno poprawilo, lubi docisnac sobie a spalanie wcale nie szokuje jak na 4x4 w 2 tonowej budzie, do tego pakiet King Kong, ma blokade dyfra i ogolnie dobrze kula sie w terenie :slina: :slina: :slina: bardzo mi smutno jak slucham dzwieku tej V6, moje R4 to traktor i padlina ;]

P1060014.jpg

P1060012.jpg

P1060016.jpg

wiecej fotek

http://s333.photobucket.com/albums/m394/maciejski/touareg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze smiga po terenie to moj Land Cruiser a to to takie bulwarowki chociaz wersja king kong jest najlepsza jezeli chodzi o touarega i jazde pseudo terenowa... sam zastanawialem sie czy nie kupic tego autka ale jednak wybor padl na dwa rozne samochody bo nie da sie polaczyc jazdy terenowej z jadza po normalnych drogach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie, ze Touareg na 19" i letnich oponach w stylu Toyo T1R to w terenie nie za bardzo ale pisac, ze bulwarowka?;) Bulwarowka to RAV4, CRV itp. Tutaj mamy calkiem przyzwoity naped na 4 kola i blokady, wiec komentarz, ze bulwarowka uwazam za nietrafny, bo jak widac R5 TDI z kominem i odpowiednimi kolami to w Paryz Dakar lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie, ze Touareg na 19" i letnich oponach w stylu Toyo T1R to w terenie nie za bardzo ale pisac, ze bulwarowka?;) Bulwarowka to RAV4, CRV itp. Tutaj mamy calkiem przyzwoity naped na 4 kola i blokady, wiec komentarz, ze bulwarowka uwazam za nietrafny, bo jak widac R5 TDI z kominem i odpowiednimi kolami to w Paryz Dakar lata.

hehe kolego tak sie sklada ze znam sie troche na autach terenowych i z cala pewnoscia moge powiedziec ze auto przystosowane do PD ma tylko karoserie wspolna z touaregiem i to jeszcze nie dokonca, z cala pewnoscia moge twierdzic ze X5,X3,X6,ML,Cayen,Q7,Touareg,,XC90 to bulwarowki o RAV4 i innych cudach nie bede pisal. Natomias z cala pewnoscia tak jak napisalem wczesniej VW najlepiej sie sprawdza na bezdrozach z tej grupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...