Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Felga 18 " 9,5" ET 46 opona 225/40


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na oku felgi o takich parametrach... Miał moze ktos doczynienia z takimi w B5 ? Teraz miałem 18" na 8" ET 44 +taka samo opona i dystans około 15 mm i nic nie tarło! Zostawało na moje oko około 1,5 cm luzu :)

Pytam bo moze ktos miał akurat takie :)

W sumie i tak je kupie pewnie a potem sie bede martwił :P Zawsze mozna zrobic poszerzenie w stylu RS4 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opona 225 na feldze 9,5'' cala nie będzie fajnie wyglądać (przynajmniej mi się taki styl nie podoba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że 2 klubowiczów ma z tyłu r18"/ 10"j felge i opone 255 , ale nie wiem jakie ET, Opona 225 na feldze 9,5" bedzie kiepsko wyglądać / \ coś w takim stylu. 225 mam na 8,5 j jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225 mam na 8,5 j jest w porządku.

dużo zależy od opony, ja mam 225 na 8" i jest kiszka / \ :kwasny:

Wiem , właśnie , a masz opony z rantem ochronnym czy bez , bo te drugie własnie prezentują sie / \

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo , z przodu mam Michelinki 225/40 r18 bez rantu i wyglądają / \, a z tyłu Barum też 225/40 r 18 z rantem i jest git [ ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najbardziej lubie, jak oponki sa \ /

na 18 bym pomyslal o 255/35 przy 8-9'' powinno byc fajnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh to wcale nie zalezy od tego czy maja rant czy nie, tylko od producenta opon, 1 producent ma szersze drugi wezsze przy tej samej szerokosci 225 ..... czasami nawet 2 rozne modele opon tego samego producenta maja rozna szerokosc przy teoretycznie tej samej 225 ........

niedawno mialem z przodu marangoni 225/40/18 a z tylu uniroyal 225/40/18, i te z tylu byly o wiele szersze niz z przodu ..... teraz mam pirelli p0 rosso 235/40/18 i sa takiej samej szerokosci jak uniroyal 225 .....

pozatym na pewno dunlop oszukuje w wiekszosci opon jakie ich widzialem, jego 235 wygladaja jak 215 - 225 wiekszosci innych producentow .....

a co do zalozyciela tematu, jak lubisz german style to zakladaj nawet i 215/40/18 na ta felge ........ ale jesli chcesz normalnie korzystac z auta i nie bac sie o felge przy kazdym dojezdzaniu do kraweznika, zaloz conajmniej 255/35/18 .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi. Widze ze moze byc problem ze zmieszczeniem takiej felgi :(:( No cóz... Zobaczy sie jeszcze :) Moze kupie jakies inne ;)

BTW : Angela szkoda ze masz dwie szerokosci felg :( Bo nawet przez moment myslałem o ich zakupie ale musze miec to samo przód i tył :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no juz wiem jakie parametry musi miec fdelga zeby mi nie tarło na oponce 225/40 (albo tarło minimalnie) ET35 MAX 30 ! Przy szerokosci 8,5 cala... i takich szukam... 9,5 cala przy et 45 (+ zapewne dystan z 15 mm) bedzie na bank wystawało i tarło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...