Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odtwarzacz MP3, iPod Shuffle czy coś innego?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcę sobie kupić odtwarzacz mp3. Głównie będę go używał na rowerze. Do tej pory używałem tego wbudowanego w telefon (nokia e51), ale niestety jakość dźwięku była kiepska a do tego bateria szybko padała i często muzyka kończyła się zanim do domu dojechałem mimo naładowanej baterii.

Zależy mi na tym, aby jakość dźwięku była jak najlepsza, odtwarzacz ma być trwały/wytrzymały (w lesie na rowerze różne rzeczy się dzieją), pojemność ~4GB, bezawaryjny itp.

Ma być też mały, lekki, wygodny w użyciu i bez wodotrysków typu mega wyświetlacz.

Na razie celuję właśnie w iPoda Shuffle 6G, ale może są jakieś lepsze alternatywy w tej cenie. iPoda znalazłem za 200zł: http://www.tylkogps.pl/product.php/1,105/15109/iPod-shuffle-4GB-Czarny-6G-6-generacja-.html. Chciałem, żeby tato mi go na Ukrainie kupił, liczyłem, że będzie taniej, ale znalazł niestety tylko 3-cią generację za 80 dolarów- więc nie będę 200zł do przodu i muszę sam sobie coś kupić :disgust:

Co polecacie? Brać tego iPoda, czy szukać czegoś innego?

Co jest? Nikt mp3ki nie używa :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rowerze pewnie nie.

Oczy masz dookoła głowy, że nie potrzebujesz nic słyszeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lesie bez muzyki bywa nudnawo, za bardzo się czas dłuży ;) Poza tym tylko w jedno ucho słuchawkę wkładam i głośność ustawiam tak, żeby było umiarkowanie cicho. Na szosie nawet jak jadę to samochody z daleka słyszę, że z tyłu nadjeżdżają, więc jest dobrze :good:

P.s.

Nie licząc tego, że jak jeżdżę terenami w głębszym lesie to poza mną, sarnami i dzikami nikogo nie ma :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...