Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja srebrna A4, po kilku drobnych zmianach....


neo61

Rekomendowane odpowiedzi

No troche tego jest, ale nie jest to aż tak widoczne,żeby można było zauważyć taką różnice.

Felgi osobiście mam ładniejsze:)

Listwy karbonowe na desce i drzwiach mam identyczne!!

Lampy z tyłu mam takie same.

Kierownice mam zamiar zmienić jak tylko ktoś mi powie czy z 2001 z poducha S-line bedzie pasowac:)

Pozdr[br]Dopisany: 15 Sierpień 2007, 10:59 _________________________________________________Ok

Już wiem ,że nie będzie niestety...:([br]Dopisany: 15 Sierpień 2007, 11:26 _________________________________________________Byłem właśnie na szrocie.

Więc nie ma opcji żeby dostać kierownice pasująca do mojego modelu.Wszystkie nowsze.

Nawet te normalne czteroramienne ale z chromowanym znakiem audi są z 2000 i nie pasują.

Jeżeli chodzi o lampy ta sama sytuacja , maja naprawde wypasione soczewki oryginalne audi, ale z 2000 i juz nie pasują bo załamanie na kierunkowskazie jest minimalnie inne i trzeba przerabiac blotnik.

Porażka.

Valeo nie da się tutaj dostać.Szukałem na ebay, nie ma nic takiego.

Pewnie predzej zmienie na A3 z 2001 (marzy mi się;))- niż znajde te lampy i kiere.

Porażka

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cięcie błotników to banalna sprawa. Zdaje się, że wystarczy tylko mocowania od starych kierunkowskazów wywalić i po kłopocie.

Kierownica to samo - dobry tokarz Ci tak kiere przerobi, że będzie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocowania powiadasz??

Mi gostek tłumaczył ,że kąt kierunkowskazu jest inny i nie pasuje do lini moich lamp.

Może ktos to potwierdzić??

A jeżeli chodzi o kierownice to co tam trzeba przetoczyć??

Bo tak sie składa ,że ja jestem tokarzem:)

Ale mi mówili,że zupełnie inny drązek musi być bo jest inny wymiar i inna ilość zębów.

A to juz nie takie proste zrobić-szczególnie w godzinach pracy:)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę zakładał na dniach kierownicę od nowszego modelu (czteroramienną). Oczywiście sam nie mam zielonego pojęcia o co tam chodzi, wiem tylko, że otwór w starszej kierownicy jest większy niż ten w nowej (albo na odwrót :P). Jak już będzie po robocie to dowiem się co tam dokładnie trzeba było zrobić i napiszę.

Co do wymiany lamp na zespolone, to gdzieś był temat, gdzie krok po kroku było wytłumaczone jak to zrobić. Jak znajdę to też wrzucę.

O, tu jest:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15032.0.html :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko spoko jak kazda A4. Z tego co wiem o przerobkach na model po lifcie to jest to (zwlaszcza chodzi mi o przod) dosyc ze sie tak wyraze pracochlonne ale da sie zrobic. A co do kierownicy to nie wiem, ale ja np. mam u siebie kiere od B6 czyli powinno byc juz zupelnie inaczej. A pasi idealnie i jak wyglada :naughty: A co do S4 to tak jak koledzy pisali prawie robi wielka roznice. S4 bardzo znaczaco rozni sie od zwyklego modelu. Zupelnie inne zderzaki, inne lampy, listwy ozdobne, progi, grill, obnizone zawieszenie i aluminiowe lusterka ktore niezwykle ciezko dostac (zreszta o zderzak tez nie jest latwo). To te podstawowe roznice ktore widac na pierwszy rzut oka. No chyba ze te S4 ktore widzisz pod swoim domem to wcale nie sa S4, tylko A4 ze znaczkiem od S4 :>

:audi::a4fan::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok

Widze ,że faktyczni z wymianą nie bede miał problemu , ale zapytanie odnosnie tych wtyczek.

Czy trzeba je wymieniać??Czy jak nie mam halogenów to może będą pasować??I czy lampy powinienem kupić z przewodami jakimiś czy same lampy??Jeśli kupie z wtyczka i przewodami to wystarczy połączyc przewody??I ewentualnie jaki schemat do tego wykorzystać??

Pozdr[br]Dopisany: 16 Sierpień 2007, 09:54 _________________________________________________Przymierzałem dzisiaj trzy kierownice trójramienne, i żadna nie pasowała.Wszystkie miały za duże otwory, więc ,żeby je dopasowac to już za dużo kombinowania.Trzeba zapomnieć narazie o tej kierce.

A lampy soczewkowe z wersji 2000 2.8 quatro bedą za kilka tygodni wtedy sie pomysli.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...