Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dusi się przy dodawaniu gazu!!!


baczes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Samochód dusi się.. słabo wchodzi na obroty. Jak lekko dodaje gazu to delikatnie sie rozpędza. Wracałem dziś z mazur wszystko było wporządku, dopóki nie zjechałem z trasy ze wzgledu na korki. Była to asfaltowa droga pełna bujanek i gurek. Jechałem dość szybko samochód co chwila skakał góra i dół i po tym mam takie objawy. Na początku było tragicznie. ale po jakichś 10 km cos się ruszyło i zaczął lepie przyspieszać. Sprawdziłem wtyczki pod maską i przewody i na 1 rzut oka wyglada wszystko ok. Podejrzewam filtr paliwa?? Zalałem wczesniej na próbe pół baku biopaliwa i pól normalnego ON.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień filtr paliwa koleś zalał biopaliwo i autko nie jedzie muł jak nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zamówiłem filtr i będę jutro zmieniał[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 14:07_________________________________________________dziś zmieniłem filtr i dalej to samo... ale chyba nie możliwe że to od paliwa bo mój znajomy jezdzi też afnem dobry miesiąc na bio i nic się nie dzieje....Wyglada mi to na przepływkę bo słabo wkręca się na obroty... czasami załapie troszkę... jak delikatnie dodaję gazu to się jakoś rozpędza a tak to nie idzie jechać... i nie odcina go przy 3000 rpm i 120 km/h rozpedza się do ponad 170

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podmien od kolegi przeplywke i wtedy juz bedziesz wiedzial czy to ona jest do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zmieniłem wszystkie przewodziki podciśnienia, sprawdziłem też przewody turbo<->intercooler, zmieniony filtr paliwa, powietrza i dalej to samo...pewnie wysiadł któryś zaworek albo przepływka, jakie logi zrobić??? co myślicie o katalizatorze?? może się przypchał[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 14:06_________________________________________________Podłaczyłem kompa... był bład przepływki zgasiłem skasowalem odpalam nie ma... jak tylko przegazowalem to zaraz wyskoczył... :) i słychać delikatne syczenie... jak wcisne do ponad 4000 rpm i puszcze .... czyli wygląda na padniętą przepływkę[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 15:14_________________________________________________zmieniłem przepływkę na ori... przewody ciśnieniowe wywaliłem kata, i katalizator, przeczyściłem kolektor i egr... autko śmiga aż miło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...