Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z łożyskiem tył


erni2114

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem z łożyskiem tył w przeciągu 30 tyś km miałem założone już 2 łożyska i teraz znowu coś zaczyna się dziać mianowicie po wymianie pierwszego przejechałem jakieś 10 tyś i zaczeło się przy hamowaniu na końcu włączał mi się ABS i tak przez jakieś 2 tyś km po czym okazało się ze łożysko przyspawało się do piasty i tarczy wiec poleciałem na 550 zł i teraz znowu włącza mi się ABS a łożysko huczy od wymiany przejechałem jakieś 10 tyś wychodzi na to że łożysko muszę wymieniać jak olej nie wiem jakiej firmy bo to znajomy mechanik wymienia tylko że teraz już zaczynam się zastanawiać co tak naprawdę się dzieje proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyłeś jak wygląda czop/sworzeń na którym osadzone jest łożysko, ja miałem taką sytuację i okazało się, ktoś się strasznie znęcał nad czopem podczas zdejmowania łożyska i go uszkodził, po wymianie czopa problem zniknął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem łożysko wieczorem rozbiore i zobacze [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 17:02_________________________________________________dziś śćiągnołem łożysko i po wbiciu perśćienia jest luz więc muszę kupić nową tarcze niech mi ktoś podpowie co jest przyczyną tego wszystkiego bo szczerze muwiąc mam już dość lożysko bylo firmy Fag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...