Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Przełączniki A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Kupiłem właśnie A4 S-line 2.5 tdi z 2004 roku i zastanawia mnie do czego służą dwa przełączniki nad radiem obok włącznika awaryjnych:

Jeden to taki dzwonecze, a drugi to cos w kształcie lampki

Jeśli ktoś wie, będe wdzięczny za pomoc

Poniżej fotka

Pozdrawiam

6kAQi.jpg

Opublikowano

zorganizuj zdjęcie

Opublikowano

tak bez zdjęcia, to jeden z nich to nie są przednie czujniki parkowania? zobacz czy masz i czy to działa...

a najlepiej tak jak przedmówca, dawaj zdjęcie to będziesz miał konkretną odpowiedź.

Opublikowano

jak dzwoneczek tam masz to auta sluzylo do nauki jazdy

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zorganizuj zdjęcie

mech15 zorganizowałem - dasz rade?

Opublikowano

Wygląda na to, że to auto służyło do nauki jazdy :)

Przycisk po lewej to włączenie wewnętrznego oświetlenia, przycisk po prawej służy do uruchomienia sygnału ostrzegawczego - te gadżety montowano tylko w "L"-kach...

Masz może książkę serwisową? Dasz radę zrobić zdjęcie najlejki serwisowej z kodami wyposażenia i wrzucić ją tutaj? Jeśli nie masz książki, wlepka powinna znajdować się także we wnęce koła zapasowego...

Opublikowano

Wygląda na to, że to auto służyło do nauki jazdy :)

Przycisk po lewej to włączenie wewnętrznego oświetlenia, przycisk po prawej służy do uruchomienia sygnału ostrzegawczego - te gadżety montowano tylko w "L"-kach...

Masz może książkę serwisową? Dasz radę zrobić zdjęcie najlejki serwisowej z kodami wyposażenia i wrzucić ją tutaj? Jeśli nie masz książki, wlepka powinna znajdować się także we wnęce koła zapasowego...

Bartek jest mozliwosc znalesc w Etce numer tego przelacznika z lampka ale zeby pasek na przelaczniku byl srebrny ? nie wiem czy cos takiego montowali w b7

Opublikowano
  • Autor

Wygląda na to, że to auto służyło do nauki jazdy :)

Przycisk po lewej to włączenie wewnętrznego oświetlenia, przycisk po prawej służy do uruchomienia sygnału ostrzegawczego - te gadżety montowano tylko w "L"-kach...

Masz może książkę serwisową? Dasz radę zrobić zdjęcie najlejki serwisowej z kodami wyposażenia i wrzucić ją tutaj? Jeśli nie masz książki, wlepka powinna znajdować się także we wnęce koła zapasowego...

Witam

Troche nie wydaje mi się żeby auto służyło do nauki jazdy.Jest bardzo zadbane, a poza tym wątpie, żeby A4 w S-line z takim silnikiem było autem do nauki.Bart poniżej dodaje zdjęcie, daj znać jak coś Ci to mówi.

P.S.Najlepsze jest to, że wciskając i jeden i drugi przycisk nic się nie dzieje :mysli:

upFKr.jpg

Opublikowano

aż sam jestem ciekaw

tutaj możesz wpisać te kody i ptrzetłumaczyć http://www.audiklub.org/wyposazenie.html

Opublikowano

Wygląda na to, że to auto służyło do nauki jazdy :)

Przycisk po lewej to włączenie wewnętrznego oświetlenia, przycisk po prawej służy do uruchomienia sygnału ostrzegawczego - te gadżety montowano tylko w "L"-kach...

Masz może książkę serwisową? Dasz radę zrobić zdjęcie najlejki serwisowej z kodami wyposażenia i wrzucić ją tutaj? Jeśli nie masz książki, wlepka powinna znajdować się także we wnęce koła zapasowego...

Witam

Troche nie wydaje mi się żeby auto służyło do nauki jazdy.Jest bardzo zadbane, a poza tym wątpie, żeby A4 w S-line z takim silnikiem było autem do nauki.Bart poniżej dodaje zdjęcie, daj znać jak coś Ci to mówi.

P.S.Najlepsze jest to, że wciskając i jeden i drugi przycisk nic się nie dzieje :mysli:

upFKr.jpg

to ze jest zadbane nie znaczy ze nie moglo sluzyc do nauki jazdy,wystarczy zmienic najbardziej zuzyte elementy i sie nie poznasz.

A co do tego ze nic sie nie dzieje po wlaczeniu klawiszy to normalne.Nie moze nic sie dziac bo nie masz chyba pedalow pod schowkiem pasazera :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

No i teraz widze że faktycznie służyło do nauki jazdy:(

Dzięki wszystkim za pomoc

Opublikowano

No i teraz widze że faktycznie służyło do nauki jazdy:(

Dzięki wszystkim za pomoc

jaki kod odpowiada za L-kę?

Opublikowano

jaki kod odpowiada za L-kę?

F5F

Bartek jest mozliwosc znalesc w Etce numer tego przelacznika z lampka ale zeby pasek na przelaczniku byl srebrny ? nie wiem czy cos takiego montowali w b7

8E0 941 536 B 5PR - 84zł

Opublikowano

u nas Punciakami 1,0 trzeba się uczyć a w DE a4 BGD S-line :wallbash::polew:

Opublikowano

jaki kod odpowiada za L-kę?

F5F

Bartek jest mozliwosc znalesc w Etce numer tego przelacznika z lampka ale zeby pasek na przelaczniku byl srebrny ? nie wiem czy cos takiego montowali w b7

8E0 941 536 B 5PR - 84zł

podziekowal :notworthy:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no to niezłymi furakami sie tam uczą jeździc :gwizdanie:

Opublikowano

No tak tylko, że u nich są zajęcia z jazdy po autostradach, a u nas po dziurawych ulicach miast - dlatego te punciaki :polew:

Opublikowano

gorzej ze taki egzemplarz mogl miec niezly przebieg zrobiony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.