Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Problem z gazem pilne !


Vinox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, odrazu do konkretów.

Mam problem z gazem gdy jest on wyłączony oraz włączony to z tego "miernika", "wyświetlacza stanu gazu" pika przy gdy "włączam zapłon i wyłączam jest "pik pik pik i to jest az 3 razy ZAWSZE" !

Na gazie da się jeździć lecz szarpie na wolnych obrotach gdy np jest 1500 i mam trzeci bieg i dodaje gazu to szarpanie

Chyba regulacja gazu mnie czeka tylko mowie napiszę na forum bo gazownik u którego zakładałem niestety mi nie pomoże bo nie potrafi :( wiem wiem, śmieszne ale co zrobić.

Nie wiem może jakiś tryb awaryjny jest czy coś

Gaz to Stag 4 generacja 300. Mam go od 4 MC i jest przejechane 8 tyś KM świece, przewody wymienione dziś. a zaczęło się pikanie jak napisałem Up 2-3 dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podłączyć komputer do sterownika i sprawdzić błędy. Albo są błędy, albo sygnalizuje, że czas na przegląd. Nie wiem na jaki okres gazownik ustawił ci przegląd instalacji. Jak szarpie, do do bani ustawienia instalki, nie ma to nic wspólnego z pikaniem przy rozruchu. Trzeba to sprawdzić jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz mam czyli tryb awaryjny jakiś mam nadzieję że do wtorku pojeżdżę i nic się nie rozwali :( może to taki tryb który informuje użytkownika że zbliża się czas regulacji poinformuje was jak zawitam do gazownika co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego to przegląd, w sterowniku masz ustawiony limit km pewnie na 10000 km, w przeliczniku staga może być wcześniej niż 10000 km bo to przelicznik czasowy(godzinowy)[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 18:43_________________________________________________mnie informowało już przy 7 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze czujnik poziomu gazu sie popsul i pokazuje ze brakuje gazu. ja na swoim jezdze juz prawie dwa lata i pikalo mi tylko raz, kiedy faktycznie zabraklo mi gazu i przelaczal sie na benzyne, zadnego przegladu mi nigdy nie piknelo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...