Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jakie oponki na przód za ok 500zł? Proszę o pomoc


pajakleon97

Rekomendowane odpowiedzi

prawie całe życie jeżdżę na używkach ale musisz je dobrze pooglądać czy nie mają przetarć,pęknięć,rozcięć, czy nie są sparciałe,minimalny bieżnik jaki warto kupić to 5-6 mm.,ważna jest też data produkcji,opony powyżej 10 lat są niebezpieczne ale przechowywane w dobrych war. mogą jeszcze posłużyć,często nowe opony są sprzedawane z aut po dużych kolizjach,mogą być niesymetrycznie wytarte to tyle życzę udanych zakupów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem coś, zamiast babrać się z jakimiś używkami zajrzyj na opony.com, mają dobre ceny, duży wybór i pewny towar. Nie raz brałem u nich opony i zawsze wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kupuje lezanki 2-3 letnie i nie maialem jak dotychczas problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to już coś kupisz np jakiś koreański wyrób http://www.opona.pl/opony,nexen,NEOL17022545WN300 lub tak jak koledzy radzili dobrą oponę ale leżakowaną ale nie szukaj chińszczyzny, zdrowie jest dość cenne.A tak na przyszłość jak chcesz kupić opony w dobrej cenie to szukaj je w marcu, wtedy zaczynają się dobre ceny na opony letnie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedziec na przyszlosc tylko auto kupilem niedawno to zmuszony jestem teraz zalozyc nowe bo mam juz lyse. a czy warto za 400 zl kupic uzywane goodyear f1? oponki maja bieznik 6mm, sa 2 letnie, wygladaja niezle tylko byly latane po jakims gowzdziu na ok 5 mm dziura ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to już coś kupisz np jakiś koreański wyrób http://www.opona.pl/opony,nexen,NEOL17022545WN300

Te Nexeny akurat mają dobrą opinię, również tu na forum :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy warto za 400 zl kupic uzywane goodyear f1? oponki maja bieznik 6mm, sa 2 letnie,

Nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunlopy całkiem niezłe... na Twoim miejscu jakoś bym dozbierał i je kupił. Polecam też Bridgestone Potenza... jakiś miesiąc temu kupiłem komplet i jestem mega zadowolony... ten sam rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...