Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Polerowanie przednich lamp/wymiana klosza


Norbunio

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy plastik w zetknięciu z lakierem bezbarwnym nie zajdzie w reakcje chemiczną i nie zrobi się matowy :mysli:.

:mysli: plastik w zetknieciu z lakierem...nie powinno byc zadnego problemu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do lakieru dodajesz utwardzacz i rozpuszczalnik, proponuje najpierw na jakimś małym kawałku sprawdzić zanim zepsujesz cały klosz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do lakieru dodajesz utwardzacz i rozpuszczalnik, proponuje najpierw na jakimś małym kawałku sprawdzić zanim zepsujesz cały klosz .

ja sobie zdaje sprawe ze do lakieru dodajesz utwardzacz i rozcienczlnik...ale mysle ze z kloszem i tak nie powinno sie nic stac :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że nie tylko jak dasz za grubą warstwę to mogą być jakieś rozbłyski,nierówna linia światła czy się mylę jeśli tak to mnie uświadomcie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy wiedzieć jak ktoś spróbuje to zrobić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypadkiem sie zgadałem z kumplem i wlasnie jest po polerce lamp w A3

lapmpy przed:

p1110713w.jpg

lampy po:

p1110716.jpg

z tego co mi pisał to zrobił to jedynie papierem ściernym i auto max`em

efekt elegancki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się bawić w polerowanie, to można kupić coś takiego:

http://www.tradetec.pl/product_info.php?products_id=934&osCsid=97544d8d33edb4810ed4f3b546bbf63e[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 10:40_________________________________________________Co do malowania klarem samochodowym, to raczej byłbym bardzo ostrożny, a nawet sceptyczny.

Owszem spotkałem się z lakierem anty-graffiti na bazie amoniaku, również do laminatów, którego powłoka ostateczna wynosi od 5 do 7 mikronów, ale nie wiem, jak sprawdziłoby się na przezroczystym tworzywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się bawić w polerowanie, to można kupić coś takiego:

http://www.tradetec.pl/product_info.php?products_id=934&osCsid=97544d8d33edb4810ed4f3b546bbf63e[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 10:40_________________________________________________Co do malowania klarem samochodowym, to raczej byłbym bardzo ostrożny, a nawet sceptyczny.

Owszem spotkałem się z lakierem anty-graffiti na bazie amoniaku, również do laminatów, którego powłoka ostateczna wynosi od 5 do 7 mikronów, ale nie wiem, jak sprawdziłoby się na przezroczystym tworzywie.

ta pasta co Tomiczka podal to ciekawe ustrojstwo...chyba kupie i na poczatek sprawdze na szybce telefonu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie na You Tube Polish Head light to jest tam dużo filmików jak to zrobić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co, nie mam zaśniedziałych lamp, ale po wewnętrznej stronie ( w środku klosza ) jest trochę syfu w postaci kurzu, jak zapalam światła wieczorem to widać mocno okurzony klosz, taki mały dyskomfort czuję gdy na to patrzę :).

Czy jest przy tym dużo dłubania żeby rozebrać ten klosz i go przetrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...